Vianočné sviečky Heart & Home: Nalaď sa na vianočné obdobie príjemnou vôňou

Ste pripravení naladiť sa na vianočné obdobie? Alebo ste sa už dávno naladili na vianočnú vlnu a podľahli ste dekorovaniu domácnosti o niečo skôr? Všade samé blikajúce svetielka, rozvoniavajúca čečina, vôňa medovníkov a iných cukroviniek a, samozrejme, v pozadí hrajúce rolničky či vianočné melódie, ktoré dokážu zlepšiť náladu a povzniesť ducha Vianoc. Ak do vás ešte stále nevstúpil, tak je načase zapáliť si sviečku, ktorá je s týmto vianočným obdobím spájaná a ktorá dokáže vytvoriť príjemné teplo domova po celé zimné obdobie.  

Čerstvo upečené sušienky práve vytiahnuté z rúry, vôňa mrazom pokrytých borovíc, škorice a ďalších vianočných korenín, čerstvo olúpaných mandarínok či pomarančov, cezmíny a jedličky – nie, nepopisujeme vianočnú idylku, keď sa prebudíte do mrazivého rána vo flanelovom teplučkom pyžame. Popisujeme vôňu dokonalých vianočných sviečok, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na (pre niekoho) hektické obdobie, ktoré by malo byť o pohode, oddychu a rodine. Čo si vyberiete – vôňu čerstvo zapáleného ohňa v krbe alebo vôňu brusníc? S novými vianočnými sviečkami Heart & Home sa určite na toto sviatočné a čarokrásne obdobie naladíte.

Odporúčame: TOP dôvody, prečo jesť citrusové plody: Sú citrusy také prospešné?

Heart & Home Hrejivé Vianoce

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vonné sviečky zo sójového vosku

Sviatočné večere sa zvyčajne točia okolo rodiny, skvelého jedla a nádherne prestretého stola, na ktorom by nemala chýbať sviečka a plamienok povievajúci pri každom pohybe. Síce sviečka dokáže dodať na jedinečnosti celej atmosfére, je dôležité si uvedomiť, akú sviečku si napríklad aj pri štedrovečernej večeri zapálite. Zväčša siahame po parafínových sviečkach, ktoré nie sú pre naše zdravie najbezpečnejšie. Na rozdiel od parafínových sviečok existujú vonné sviečky zo sójového vosku, ktoré pri horení produkujú o 90 % menej sadzí než parafín. Vďaka tomu nedochádza k znečisteniu ovzdušia v domácnosti.

Ďalšou výhodou je, že horia pri nižšej teplote a pri horení neuvoľňujú žiadne chemikálie, ktoré by mohli potlačiť samotnú vôňu sviečky. Výhodou sójových sviečok je aj to, že neprodukujú žiadne pachy, ktoré by sa mohli „udomácniť“ vo vankúšoch či kobercoch a rovnako nevytvárajú dym, ktorý sa rád usádza na stenách.

Takže môžeme povedať, že sójové sviečky sú šetrenejšie k životnému prostrediu, k nášmu zdraviu a navyše ich doba horenia je porovnateľná s klasickými sviečkami.

Heart & Home Čas splnených prianí

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vianočné sviečky, ktoré sú neodolateľné!

Aká vôňa sa vám spája s vianočným obdobím? Je to vôňa škorice alebo medovníčkov, ktoré rozvoniavajú po celej domácnosti? Alebo vôňa vareného vínka, medoviny či vianočného punču rozvoniavajúceho na vianočných trhoch? V ponuke sviečok Heart & Home od Albi.sk nájdete vianočné sójové sviečky s úchvatnou vôňou, ktorá vás dostane.

Sviečka Čas splnených prianí je magickou kombináciou vône borovice a zimného korenia. Miestami z nej budete cítiť med a bylinky a miestami zase borovicu a jantár. Sviečka s prírodnou vôňou, ktorú môžete voliť v prípade, že ste sa rozhodli pre umelý vianočný stromček. Aspoň čiastočne vám nahradí vôňu toho živého. Sviečka Hrejivé Vianoce je presne tou, ktorú túto Vianoce musíte mať. Škorica, mandarínka a vanilka – hrejivá, sladká a korenistá vôňa, pri ktorej si vychutnáte sviatočnú atmosféru. Sviečka Iskrivé Vianoce vašu domácnosť zahalí do vône cezmíny a citrusov.

No ak ste milovníkmi drevitých vôní a milujete presne tú vianočnú atmosféru, ktorá je vyobrazovaná v amerických filmoch (rodina na chate rozbaľujúca si darčeky pri zapálenom krbe), tak siahnite po sviečke Teplo rodinného krbu. Vôňa horiaceho dreva v krbe a vetiveru upúta vaše zmysly a vy si tak môžete vytvoriť dokonalé Vianoce aj v byte v paneláku.

Viac sviečok od značky Heart & Home nájdete v ponuke na Albi.sk

13 komentárov
Marie Gutmannová

Marie Gutmannová

09.12.2020 15:49

Oslovila ma sviečka Hrejivé a Iskrivé Vianoce. Verím, že dokážu navodiť tú správnu sviatočnú atmosféru.

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

09.12.2020 18:47

Oslovili ma tieto sviečky. Idem si pozrieť ponuku na Albi.sk

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

10.12.2020 06:23

Naozaj neodolateľné!

Vaše meno:

Martina Begalova

Martina Begalova

10.12.2020 11:57

sviečky vždy vedia vyčariť čarovnú atmosféru a dotvárajú takú tajomnú atmosféru. Je dobré ešte keď sú sviečky z prírodných neškodlivých materiálov.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

10.12.2020 17:06

najkrajšie vianočné vône sú v kuchyni pri príprave vianočných dobrôt

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

10.12.2020 17:45

Niečo pre moju dcéru.

Vaše meno:

Lenka Čajová

Lenka Čajová

10.12.2020 20:47

Krásna inšpirácia ako darček k Vianociam :)

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

10.12.2020 23:17

Na sviečky mám totálnu slabosť

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

11.12.2020 10:00

Mala som od tejto značky Čerstvo opraná bielizeň a bola to skutočne taká vôňa.

Vaše meno:

Erika Podskubová

Erika Podskubová

11.12.2020 16:17

Na Vianoce proste musia byť voňavé sviečky

Vaše meno:

JAN KOMADA

JAN KOMADA

15.12.2020 20:13

Super darček pre každého

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

29.12.2020 16:40

Zbožňujem sviečky a obzvlášť tie vianočné, ktoré dokážu vytvoriť tú pravú atmosféru Vianoc, sladká vôňa škorice a vanilky, ktorá sa miesi s ovocnou vôňou mandarínok, podčiarknutá vôňou ihličia :-)

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

25.03.2021 09:19

vonná sviečka na Vianoce musí byť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE