Buďte pre neho osudovou ženou!

Každý z nás by chcela byť pre muža tou femme fatale – osudovou ženou. Avšak, bez snahy je veľmi ťažké natrvalo zaparkovať v mužskej hlave a zostať tam po dlhý čas. Byť tou dokonalou partnerkou a milenkou. 

 

Prinášame vám malé tipy, ako byť tou pravou a jedinou: 

 

Aj prirodzená buďte krásna

 

Áno, samozrejme, každá z nás sa rada upraví, aby vyzerala perfektne. Hrubý nános mejkapu však obľubuje iba máloktorý muž. Väčšina preferuje prirodzenosť a teda pekne upravenú ženu. Horúci pohľad, hebká pokožka, voňavé vlasy – tomu máloktorý odolá smiley Ľahký mejkap nikdy nie je na škodu. Pozor, rúž je základ. Ten muži milujú.

 

 

Prekvapte ho úprimnosťou

 

Áno, vo všetkých oblastiach života. Nikdy nie je na škodu povedať a požiadať o to, čo vás robí šťastnou. Buďte chápavá a milujúca. Občas je fajn aj pri problémoch a hádkach zahryznúť si do jazyka a vypočuť si argumenty druhej strany. Možno budete prekvapená, ako sa na vec pozerá on. 

 

Odporúčame prečítať: 

Krásne vlasy očami mužov 

Čo nám prinesie jeseň – HOROSKOPY na október pre všetky znamenia

Buďte pre neho osudovou ženou!

Zdroj: Shutterstock®

Je dobré, keď ide von aj s kamarátmi

 

Zaujímajte sa o jeho priateľov. Ste predsa na rovnakej vlne – všetkým vám záleží na tej istej osobe. Keď ste s nimi vonku, nechajte ich rozprávať, aktívne sa zapájajte, pýtajte sa, zaujímajte sa o nich. Samozrejme, vždy sa správajte ako pravá dáma. Snažte sa nájsť spoločný základ s priateľmi vášho muža. Či šport, dobré debaty – čokoľvek. On si to bude vážiť a vy budete v jeho očiach skvelou partnerkou.

 

 

Flirtovanie je zábava 

 

Malý flirt je bezbolestný, zdvíha sebavedomie a je veľmi príjemný. Pozor však, aby ste ho nenechali zájsť príliš ďaleko. Nie je to o tom, žeby muž žiarlil. Ale o tom, že aj ostatní ľudia budú vidieť, že vaše srdce je vyhradené pre toho muža, ktorý tam prišiel s vami. 

 

Odporúčame prečítať: Tipy na uskladnenie topánok - zaujímavé a praktické riešenia

Buďte pre neho osudovou ženou!

Zdroj: Shutterstock®

Majte svoj názor

 

Ak máte názor na niečo, nebojte sa oň  podeliť. Z uvedeného vyplýva, že nie je potrebné, aby bol váš názor taký, s ktorým budú súhlasiť všetci. Dajte svoj názor v najavo všetkými prostriedkami, ale uistite sa, že načúvate aj názoru druhých, najmä názoru svojho muža. To, ak s ním nesúhlasíte nie je nič zlé. Aj odlišnosti môžu vzťah veľmi obohatiť.

 

 

Hovorte spolu o intímnostiach

 

Áno, samozrejme, že aj o sexe. S kým iným, keď nie s vlastným mužom? Nehanbite sa povedať mu o svojich túžbach a na oplátku počúvajte tie jeho. Občas ho prekvapte a dajte mu vedieť, ako veľmi po ňom túžite.  Hoci aj na pracovnej večeri. Horúcou sms. 

 

Odporúčame prečítať:

Erotogénne zóny vodných znamení - ŠKORPIÓN, RAK, RYBY 

Erotogénne zóny vzdušných znamení - BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁR 

Erotogénne zóny zemských znamení - KOZOROŽEC, PANNA, BÝK 

Erotogénne zóny ohnivých znamení - BARAN, LEV, STRELEC

Buďte pre neho osudovou ženou!

Zdroj: Shutterstock®

Napokon, stelesnením  dokonalej ženy je spojenie kultivovanosti, túžby a odovzdanosti. A ešte ženskej sily.  Aby sme to zjednodušili, len dolaďte svoje prirodzené vlastnosti a inštinkty - najmä prirodzenú  vášeň a túžbu baviť sa.

A všetko bude super laugh

 

Zdroj foto:

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.10.2015 08:55

určite je to pravda :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE