Česko-slovenské influencerky, ktoré sa oplatí sledovať: Tieto ženy ta môžu naučiť veľa

Móda pre tieto ženy vôbec nie je cudzím pojmom. Práve naopak. Milujú ju a rady rozdávajú inšpiráciu okolo seba. Ak hľadáte nejaké tipy čo na seba, tak práve tieto Slovenky a Češky vám efektívne poradia. 

Monika Marešová

Manželka najznámejšieho českého speváka Leoša Mareša, je u našich susedov považovaná za módnu ikonu číslo jeden. A právom. Sympatická bruneta sa roky pohybuje v módnom priemysle, pôsobí ako beauty redaktorka známeho magazínu, a tak je pochopiteľné, že práve táto oblasť ju baví aj vo voľnom čase. Monika však bola inšpiratívna žena ešte oveľa skôr, ako bola spájaná s Leošom. Takže ak máte predsudky voči nej, že sa k sláve dostala „len tak“, mali by ste ich zahodiť. Keď tak urobíte, všimnete si, že jej profil na Instagrame, ktorý mimochodom sleduje viac ako 380 tisíc ľudí, je plný inšpiratívnych módnych fotiek. Ako sa obliecť na svadbu, rande, do práce či na párty, sa môžete učiť práve od nej. 

Pozri tiež: Sukne na leto: TOP kúsky, ktoré by mala mať v šatníku každá z nás!

Alex Sedláčková

Ďalšia Češka, ktorá stojí za pozornosť. Alex je mladá blogerka, teda dnes hlavne influencerka (keďže označenie bloger pomaly mizne), ktorá vás zaujme originálnym, jednoduchým štýlom, ktorý kombinuje vždy s nejakými zaujímavými výstrelkami. Jej Instagram pôsobí veľmi vkusne a tiež v ňom môžete nájsť množstvo inšpirácie – nielen módnej. Alex vám tiež poradí kam skočiť na dovolenku, na kávu, do akého secondhandu môžete ísť nakúpiť a v neposednom rade aj to, aké športové aktivity môžete robiť cez víkend. 

Soňa Skoncová

Soňu netreba asi nikomu predstavovať. Ak sa čo i len trochu orientujete v šoubiznise tak viete, že táto bruneta pred rokmi bodovala na súťaži Miss Slovensko. Dnes je to predovšetkým moderátorka a podnikateľka. Soňa si vytvorila meno, ktoré predáva a rôzne firmy jej ochotne platia za to, aby práve ona odprezentovala ich produkt. Ale pozor, nie je žiadna bábka. Soňa skutočne prezentuje predovšetkým to, čomu sama verí. A tak vám môže byť jej profil nápomocný. A pomôcť vám môže tiež pri skladaní lookov. Soňa miluje módu a všetko s ňou spojené. Jej štýl je iný, aký môžete vidieť u Moniky Marešovej či Alex Sedláčkovej. No rovnako tak stojí za pozornosť – je hravý, originálny a často veľmi sexi. 

Zuzana Stráská

Milovníčky minimalizmu by nemali prehliadnuť profil modelky Zuzany Stráskej. Zuzana roky pôsobila vďaka modelingu predovšetkým v zahraničí, čo je výrazne cítiť na jej módnom štýle. Ten zaváňa ťažkým minimalizmom, ktorý je však vo výsledku tiež veľmi originálny. Zuzana je dôkazom toho, že i z mála sa dá namútiť veľa vody, ak viete, ako na to. A ak neviete, začnite ju sledovať. Okrem módy vám dá tiež zopár overených beauty tipov. Takže ďalšia žena, ktorá si rozhodne zaslúži vašu pozornosť. A pozor, na svoje si môžu prísť aj mamičky. Zuzana často fotí fashion looky práve so svojou dcérkou.

Karolína Chomisteková

Štýlovú päticu uzatvára známa Slovenka Karolína Chomisteková. Tá je momentálne jednou z najžiadanejších slovenských influenceriek. Karolína vás svojimi fotkami naučí, kde nakupovať, kam si zájsť na víno, ako cvičiť, aby ste mali dokonalú figúru. Tiež vám ukáže ako sa dokonalo zladiť na každú jednu príležitosť. Jej profil je tak trochu mininávodom, ako vyzerať dobre za každých okolností. Ak neviete, ako na to, rýchlo začnite sledovať túto známu brunetu. 

4 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.09.2020 06:06

Inšpiratívne influencerky!

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

27.09.2020 07:13

Zaujímavé a nápadité modely

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

27.09.2020 11:46

ja osobne som nikdy nepotrebovala čerpať nápady od iných, nosím to, v čom sa cítim dobre

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

27.09.2020 16:39

chcelo by to už jesenné inšpirácie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE