TOP chladivé prípravky na nohy i celé telo: Nutnosť proti opuchom i celulitíde!

Bolesť i pocit ťažkých nôh patria medzi časté problémy, s ktorými sa stretávame – či už v dôsledku celodenného státia, chodenia alebo z dôvodu rôznych zdravotných problémov. Pocit ťažkých nôh však môžu zažívať aj tí, ktorí majú sedavé zamestnanie, ale i tí, ktorí trpia obezitou. Netreba však zabúdať ani na dámy, ktoré môžu mať pocit ťažkých nôh aj počas hormonálnych výkyvov či jednoducho počas menštruácie. Ďalšou príčinou môžu byť aj metličkové alebo kŕčové žily, ktoré navyše spôsobujú kŕče v nohách. Príčin je skutočne mnoho, no aj riešení je viac než len dosť.

chladivé prípravky na nohy

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo vyskúšať na zmiernenie pocitu ťažkých nôh?

Ak by ste sa opýtali odborníkov na odporúčania proti opuchnutým a ťažkým nohám, tí by začali menovať celý rad opatrení, ktoré je potrebné dodržiavať. V prvom rade by ste sa mali vzdať cigariet a alkoholu, mali by ste upraviť svoju stravu a rovnako aj životný štýl. Vhodné sú aj kompresné pančuchy, ktoré zmierňujú opuch aj bolesť. Chudnutie, prechádzka i cvičenie sú ďalšími spôsobmi, ako si v tomto prípade pomôcť.

Okrem týchto riešení, my však máme aj ďalšie, ktoré stoja za vyskúšanie. Tým riešením sú rôzne telové prípravky, ktoré majú chladivé účinky a tým pomáhajú odstrániť opuchy, bolesť i pocit ťažkých nôh. Ktoré to sú?

Pozri aj: Trendy letné účesy z Instagramu: Ak si ich zamiluješ, tak ich oprášiš aj na jeseň!

4 komentárov
Katarína Konečná

Katarína Konečná

28.08.2020 09:50

dnes je v ponuke veľký výber produktov, stačí si nájsť ten správny

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

28.08.2020 18:46

problém ťažkých nôh je aj môj problém, chladivý gél pomáha

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

28.08.2020 22:41

Našťastie nefajčím,ani som nikdy nefajčila a alkohol ozaj len príležitostne,aj to skôr víno.Ťažké nohy občas pociťujem,použijem chladivý gél.

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

29.08.2020 06:46

Maska od Collistar naozaj zaujala.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE