Staňte sa znalkyňou každodenného života

Chcete sa pridať k šik-ľuďom?


Máme pre vás tip. Práve vyšla knižná novinka Doma s madam Chic, v ktorej nájdete tipy a rady, ako viesť doma šťastný, moderný a zmysluplný život. Bez ohľadu na náročnosť vášho denného programu či rozpočet.

 

Viete, čo je to šik? Je to pocit. Stav mysle, spôsob žitia a bytia. Všetci stretávame šik ľudí. Sú elegantne oblečení a vyzerajú, akoby veľmi dobre poznali svoj osobný štýl. Ide však o oveľa viac než len o ich oblečenie, však? Na šik ľuďoch je čosi záhadné. Akoby boli s čímsi spokojní... nedokážeme však prísť na príčinu. Sú nenútene elegantní, ich šarm, s ktorým zvládajú deň, vyzerá úplne prirodzený.

 

Odporúčame prečítať: Aké je to mať zlomené srdce?

 

 

 

Knihu napísala Jennifer L.Scottová, uznávaná autorka medzinárodného bestselleru Lekcie Madam Chic. Ženy po celom svete ju nasledujú – Jennifer už vystupovala v CNN, BBC a CBS News. Rozhovory s ňou uverejnili prestížne New York Times, USA Today, či Newsweek.

 

 

Jennifer vám poradí, ako zaviesť rutinu, ktorá vám pomôže žiť bez neporiadku, ako vyvolať dobrú náladu, vybudovať si funkčný šik šatník, v ktorom je len desať kúskov oblečenia, pomôže vám premeniť svoje pracovisko na pokojnú oázu a byť kedykoľvek pripravená aj na nečakanú návštevu. Stačí, ak sa budete riadiť jej jednoduchými radami – priamo z Paríža a od madam Chic!

 

 

 

 

 

Povýšte každodenné maličkosti na umenie žiť!

 

 

Byť šik nemá nič spoločné s peniazmi. Nie všetci šik ľudia sú bohatí a nie všetci bohatí ľudia sú šik. Možno ste to postrehli v televíznej reality šou. Možno ste videli bohatú ženu s dokonalým účesom v najnovšom značkovom oblečení. Vlastní veľký dom, športiak a čarovný prútik – povesť. Vďaka kombinácii negatívneho postoja, neistoty a nevhodného správania sa z nej stala, ako sa hovorí, chodiaca katastrofa.

 

 

Množstvo tipov a rád nájdete v novinke Doma s Madam Chic.

 

 

Odporúčame prečítať: Spoznajte pravidlá pri intolerancii laktózy

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.08.2015 19:46

o tejto knihe som ešte nepočula...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.05.2016 20:06

rada by som si ju precitala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE