Tajomstvo účinného boja so stresom

Stres a hektika modernej doby bezpochýb ovplyvňujú náš organizmus. Ako je možné účinným spôsobom bojovať voči stresu? Súčasná moderná doba pred nás kladie stále nové a nové výzvy.

 

Dynamika doby na nás vyvíja tlak, ktorý vnímame ako stres. Efektívnym prostriedkom boja voči stresu je zdravý životný štýl a vhodný pitný režim, ideálne obohatený o životne dôležité minerály.

 

 

Práve Gemerka obsahuje ten správny pomer minerálov, dôležitých pre vaše zdravie i pohodu. 

 

Minerálmi proti stresu

 

„Dopriať si zdravú stravu a zdravé myšlienky je umenie života. Poznať sám seba, starať sa o svoje vnútro aj telo, to sú základné predpoklady nastavenia dokonalej harmónie človeka“, uvádza Andrea Vadkerti, televízna moderátorka a executive coach. Neexistuje niečo ako stála harmónia, lebo to je meniaci sa stav. Je v neustálom pohybe, nepretržite dochádza k jeho výkyvom, už len tým, že žijeme. Je v našom záujme udržiavať sa v harmónii dostupnými prostriedkami, ktorými sú správna strava a pitný režim, pohyb, spôsob myslenia a reagovania na situácie okolo nás.

stres v domáčnosit

Zdroj: Shutterstock®

Strašiak menom „stres“

 

Každodenný aktívny život si od nás vyžaduje častokrát vynaloženie enormného úsilia. Stres si vyberá v ľudskom organizme svoju daň v podobe vyčerpanosti, únavy, podráždenosti, nespavosti, chronickom priberaní alebo naopak chudnutí, ako aj v oslabení organizmu voči infekčným ochoreniam. Stres predstavuje silný faktor, pôsobiaci na všetky oblasti nášho života- rodinnú, súkromnú a pracovnú. Okrem pravidelného pitného režimu je životne dôležité aj dopĺňanie minerálov

stres v práci

Zdroj: Shutterstock®

Ideálny pomer pre vaše zdravie

 

Optimálny pomer vápnika a magnézia 3:1 v Gemerke pomáha zvládať každodenný stres, únavu a vracia chuť do života. Práve tieto dva minerály majú pre ľudský organizmus veľký význam. Magnézium pôsobí antistresovo, povzbudivo a má regeneračné účinky, čím odďaľuje proces starnutia. Podporuje činnosť svalov. Vápnik je nevyhnutný pre vývoj a spevnenie kostí a zubov. Chráni pred vznikom osteoporózy.

stres v škole

Zdroj: Shutterstock®

Gemerka predstavuje telu ten najprirodzenejší spôsob dopĺňania minerálov a to vo forme postupného prijímania magnézia a vápnika v každom dúšku. Ich ideálny pomer zabezpečuje efektívne vstrebávanie. Nezaťažujte svoj organizmus vysokými jednorazovými dávkami minerálov, ktoré sú obsiahnuté vo výživových doplnkoch. Bojujte so stresom prirodzene a neinvazívne. Každým dúškom Gemerky úspešne zakročíte proti stresu. Odhaľte tajomstvo minerálov, ideálne obsiahnutých v Gemerke aj vy. 

 

gemerka

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.05.2016 09:31

hned si idem dat jden sumak - magnezium, kupime aj Gemerku

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE