Uberá sa váš život správnym smerom? Toto značí, že áno!

Zaujímalo vás niekedy, aká bude vaša budúcnosť? Či sa váš život uberá správnym alebo nesprávnym smerom? Pravda, nie vždy sa dokážeme rozhodnúť pre najsprávnejšiu možnosť. Existuje zopár znakov, ktoré vám ukážu, že sa nachádzate na tej najsprávnejšej ceste. 

Cítim, že je to správne rozhodnutie

Hovorí sa tomu intuícia alebo inštinkt. Nedá sa jednoducho vysvetliť, vy to tak cítite. Nie každému sa však vaše rozhodnutie môže zdať správne. Preto sa nenechajte odradiť názorom niekoho druhého. Váš šiesty zmysel vás málokedy dokáže oklamať. 

Odporúčame: Výchova dieťaťa je veda: Takto ho najlepšie pripravíš na život

cesta životom

Zdroj: Shutterstock®

Častejšie sa usmievate alebo mračíte?

Úsmev je jedným z najlepších a najjednoduchších znamení, že ste na tej správnej ceste. Ak ste však viac času smutná, potom robíte niečo zle. Treba mať na mysli, že po čiernej farbe musí prísť aj biela. A biela značí pozitívnu zmenu. Aj keď smútok nemusí vždy znamenať, že robíte niečo zle. Možno sa vám len nedarí vidieť krásu, ktorá sa nachádza na vašej životnej ceste. Stačí, ak zmeníte vnímanie, ak zmeníte pohľad na vec. 

Pozri aj: Po príchode z obchodu dezinfekcia potravín: Je to naozaj nutné?!

šťastný život

Zdroj: Shutterstock®

Misia splnená

Človeka v živote nič nenaplní viac, ako dosiahnutie svojho vytýčeného cieľa. Niekoho naplní nové auto, dostavaný dom, rodina. U každého sa ciele líšia, preto nikoho neodsudzujte, ak má na prvom mieste napríklad kariéru a nie rodinu.

Práca vás musí napĺňať

Smutné je, že väčšina ľudí robí svoju prácu len preto, že je za ňu dobre zaplatené. Iste, každá práca je lepšia ako žiadna práca. Bohužiaľ, nie každý je v pozícii aby si mohol vyberať. A tak často robíme to, čo nás nenapĺňa úplne. Aj napriek tomu však máme veľa možností, ako dosiahnuť svoju vytúženú prácu. Napríklad skúste kurz a naučte sa program alebo činnosť, ktorú vyžaduje vaša vysnívaná práca. Ak to je napríklad kozmetika, postačí kurz a môžete sa jej venovať aspoň na polovičný úväzok. 

Pozri aj: Klasická polievka zo zelenej fazuľky na kyslo: S vajíčkom chutí najlepšie!

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

13.01.2014 19:55

V poslednej dobe som dosť veľa čítala o tom že sa treba v živote riadiť \"šiestym zmyslom\" a tak keďže aj ja som vo veľa veciach nerozhodná asi sa budem aj ja viac spoliehať svoj \"šiesty zmysel\".

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.01.2014 18:50

Či sa život uberá správnym alebo nesprávnym smerom je otázka hodná filozófa každý má nastavený iný rebríček hodnôt,no úsmev na tvári a myslieť pozitívne dokážu divy

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

24.01.2014 12:35

Myslím, že áno.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 16:03

čoraz častejšie uvažujem nad svojou budúcnosťou, kedže budúci rok by som mala ukončiť vysokoškolské vzdelanie a ešte neviem kam sa uberie môj život akou cestou.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE