Ako vyčariť ženám úsmev na tvári? Toto sú najlepšie darčeky pre ženy!

Buďme na chvíľku trošku materialistky a povedzme si, čo nám dokáže urobiť radosť a vyčariť úsmev na tvári. Ak ste, podobne ako aj my, milovníčky módy, šperkov a kozmetiky, tak odpoveď je viac než jasná. Milovať módu ešte neznamená milovať aj nákupy a chodenie po butikoch. Na to treba mať naozaj povahu a okrem financií, samozrejme, aj náladu. Niektorým dámam však zvykne zlú náladu zdvihnúť práve nejaký ten darček pre potešenie. Veď prečo sa občas neodmeniť niečím, po čom dlhšie tajne túžime? Ak ste predsa len romantičky túžiace po darčekoch od druhých a nájdete svoje túžby v tomto článku, prepošlete link svojmu milému či rodine, aby pri vašom najbližšom sviatku vedeli, čo pre vás ukryť do darčekovej škatule.

Pozri aj: Recept na nepečený zákusok zo sušienok: Úplná bomba!

kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Kvalitná kozmetika

Kvalitná kozmetika – tá poteší ženy každého veku! Starostlivosť o pleť a pokožku celého tela by mala byť samozrejmosťou. Ak ste však ešte stále v štádiu, že radšej šetríte na sebe a len ťažko podliehate pokušeniu zakúpiť si kozmetiku vytúženej značky, je možnosť obdarovať vás skvelou príležitosťou, aby ste si zaželali to, po čom vaše srdce a hlavne pleť túži.

kabelka

Zdroj: Shutterstock®

Kabelky

Ktorá by ich nemilovala? Malé, veľké, zdobené, v štýle aktovky, farebné, uletené, priestranné, ekologické, aj kožené. Ukryjú všetky vaše malé tajomstvá, zvýraznia váš outfit a štýl a sú tu vždy pre vás. Jedna kabelka je pre jednu ženu zvyčajne málo. Aj preto patrí tento módny doplnok k skvelým darčekom a potešeniam.

Pozri aj: Vieš, čo škodí chrbtici? Týmto si ju ničia mnohí z nás!

šperky

Zdroj: Shutterstock®

Šperky

Máte doma šperkovničku, ktorá sa vám zdá akási prázdna? K móde neodmysliteľne patria šperky rôzneho druhu. Možno máte vyhradený vkus a láka vás napríklad biele zlato. Možno ale obľubujete šperky vyrobené z akéhokoľvek materiálu, či už ide o handmade výrobky, bižutériu, strieborné retiazky alebo umelohmotné korále. Šperk ako darček dozaista poteší, aby bol pre vás aj nositeľný je ale potrebné svojich blízkych aspoň nenápadne oboznámiť s vaším vkusom.

hodinky

Zdroj: Shutterstock®

Hodinky

Náramkové hodinky už dávno nie sú len praktickou pomôckou na sledovanie času. Sú istým druhom šperku a módneho doplnku, ktorý, podobne ako ostatné doplnky, zvýrazňuje celkový outfit. Mnohé z nás preto máme doma viacero hodiniek pre rôzne príležitosti – do práce, na šport, na párty, aj elegantné na večierok. Ak stále ešte hľadáte svoje vytúžené, odporúčame vám pozrieť sa na dámske hodinky Tommy Hilfiger.

Akým darčekom sa radi obdaríte, prípadne necháte obdariť?

3 komentárov
Helena Kravcová

Helena Kravcová

13.04.2013 13:58

Samozrejme každa žena chce byt pekná a vieme sa popýšiť peknými šperkami...

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

04.02.2014 18:22

Uvidím, čím sa dám obdarovať, čaká ma okrúhle jubileum, ale článok vystihuje tie hlavné kategórie, čo sa ženám páčia...

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

20.05.2020 13:01

Presne tak, mňa najviac poteší akákoľvek kozmetika, pretože tej nie je nikdy dosť :-) Prípadne aj kvalitný parfum je super.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE