Celeste Buckingham: V líčení preferujem najmä prirodzenú krásu

Je nespútaná, krásna, mladá, talentovaná a sexi. Jej charakteristickou črtou je široký úsmev na tvári, ale aj šírenie pokoja a radosti. Práve taká je speváčka Celeste Buckingham (20).

 

Do 16-tich rokov používala len linku na oči a špirálu požičanú od maminy. Neskôr sa v Superstar a pri rôznych projektoch zverila do rúk špecialistom, od ktorých sa snažila čo-to naučiť. Avšak, bez akýchkoľvek okolkov sa priznala, že doma chodí stále nenalíčená. „Priateľovi to nevadí, mamine tiež nie, tak treba nechať tváričku oddýchnuť,“ a my s ňou jednoznačne súhlasíme. Celeste je zástankyňou takzvaného „nature look,“ čo znamená, že v líčení preferuje hlavne prirodzenú krásu.

 

Odporúčame prečítať: Gabriela Giotto: Žiť kreatívne znamená žiť zosilnený život

celeste buckingham, rozhovor, ličenie, krasa, novy album

Zdroj: Shutterstock®

Tvoja pleť je líčená naozaj často. Prezraď nám, aké triky si sa naučila od profesionálov?

 

V prvom rade som začala používať primer. Keď sa nanesie na pokožku a na oči, pleť je hneď pevnejšia, make-up sa lepšie nanáša a aj dlhšie vydrží. Okrem iného som si obľúbila prácu s kontúrou. Nejde o to, aby som vytvorila umelý efekt alebo aby som vyzerala chudšie, ale na kameru občas treba zvýrazniť jednotlivé črty. Kontúra je v tomto nenahraditeľnou a jedinečnou pomôckou.

 

Akú profesionálnu starostlivosť využívaš?

 

Najviac sa starám o svoje vlasy. Mám bohatú hrivu, ktorú, ak sa podarí každý týždeň, ak nie, aspoň každý druhý týždeň, dám profesionálne ošetriť a vyfúkať. Kvôli problémom s chrbticou vyhľadávam každý mesiac homeopatickú masáž a, samozrejme, navštevujem kozmetičku. Moja pleť je veľmi citlivá, dokonca trpím ekzémom. V prípade, že mám 4 dni po sebe niekoľko hodín nanesené profesionálne líčenie, pleť je často opuchnutá, a tak využívam oxi - kozmetickú čistiacu kúru, ktorá je založená na báze kyslíka. Je to priama, silná, ale ľahká očista kyslíkovými krémami a inými produktmi či prístrojmi.

 

Odporúčame prečítať: Koučka Janette Šimková: „Každý sa môže stať lepšou verziou samého seba“

celeste buckingham, rozhovor, ličenie, krasa, novy album

Zdroj: Shutterstock®

Aké kozmetické produkty najčastejšie a teda aj najradšej používaš?

 

Používam veľa produktov, ktoré sú známe nie na našom, ale skôr na americkom trhu.  Sú určené viac na špeciálnu pleťovú starostlivosť, ako na tú bežnú. Napríklad, veľmi som si obľúbila Midnight creme, ktorý má naozaj zázračné účinky. Raz za čas používam aj hydratačnú masku, pretože po pravidelnom líčení je moja pokožka často vysušená. V lete, a aj cez prechodné ročné obdobie, som si obľúbila ľahké aplikovanie BB krému od značky L‘Oréal. Od značky L‘Oréal používam aj farby na vlasy a iné výživné produkty.

 

Čo ti napadne pri slove krása?

 

Hm... Možno je to klišé, ale najlepšie prezentuje krásu žena. Je stelesnením nielen fyzickej krásy, ale aj tej vnútornej. Každá je jedinečná a výnimočná. Ženy sú inteligentné, šikovné, praktické, všestranné... Jednoducho úžasné! :)

 

Odporúčame prečítať: Janette Šimková - Život kouča a formy koučovania, 2. časť rozhovoru

 

Celeste nám taktiež prezradila, že na dovolenku či cestovanie čas nemá. Rada by však v blízkej budúcnosti navštívila Benátky, pretože o nich veľa počula, ale ešte nemala možnosť pocítiť ich čaro osobne. V Amerike si zamilovala najmä New York. Aj keď by tam podľa jej slov nevedela žiť, fascinuje ju, aké je to mesto živé a atraktívne. A jej motto?  „Poznať, vidieť a stratiť sa...“ Celeste tvrdí: „Iba takto sa dostanete na miesta a odnesiete si také spomienky, ako nikto iný.“  Okrem navštevovania krajín sa rada učí variť nové jedlá, pretože varenie sa stalo jej vášňou. Obľúbila si nielen iránsku, americkú, českú, ale aj slovenskú kuchyňu. Pri príprave a varení gulášu jej však musí pomáhať priateľ.

 

Celeste Buckingham napriek veľkej vyťaženosti vydáva nový album, ktorý má dve tváre. Prvý vyšiel v novembri a druhý vyjde v marci. V rámci promo albumu sa budúci rok môžeme tešiť na veľké turné. Na youtube máte už teraz možnosť vypočuť si jej skladbu s krásnym emotívnym videoklipom s názvom „Loving you“.

 

 

FOTO GALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.01.2016 06:48

pekny clanok

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

17.01.2016 14:09

Celeste je určite krásna aj bez líčidiel.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

23.01.2016 16:06

pekný článok a ona je veľmi sympatická

Vaše meno:

Katarína

Katarína

03.03.2016 13:24

Jej sa moc líčiť ani netreba, je prirodzene veľmi pekná

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.06.2018 13:43

Je milá a pekná mladá žena aj bez líčenia

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE