5 tipov, ako byť na Valentína očarujúca

Ach! Pozval vás na večeru a teraz sa neviete zmestiť do žiadnych šiat? A od samej radosti ani do vlastnej kože? Nuž, prezradíme vám, že za pár dní sa dajú spraviť zázraky.

 

V prvom rade, pozval vás, nie váš o 10 kíl ľahší vyhladovaný polotieň s kruhmi pod očami a škvŕkajúcim bruchom. Takže, žiadne radikálne diéty, ale s úsmevom a radosťou vpred očakávaniam, možno na Valentína nebudete potrebovať pod perinu teplé ponožky!

 

A my máme pre vás 5 tipov, ako to zaručene dosiahnuť.

 

1. Nepreháňajte s make-upom

 

Aj keď sa vám zdá, že s vrstvou make-upu vyzeráte ako televízna hviezda, pravdou je, že na rande nejdete do televízie a medzi vami a záujemcom o vás nebude televízna kamera a obrazovka. Ak, televízne hviezdy prepáčia, hádam nechcete vyzerať ako zmaľovaná ropucha. Kamera zvýrazňuje nedostatky, preto ich moderátorky prekrývajú. Vy sa však nesnažte byť vylepšená voskovka, ale prirodzené dievča s vkusnou úpravou očí a pier. Menej na tvári sľubuje viac.

ako to neprehnať s make-upom

Zdroj: Shutterstock®

2. Oblečenie, ktoré sľubuje

 

Valentínska večera nie je ples v opere, ale ani stretnutie na splave. Čiže vyhnite sa príliš formálnemu, aj príliš neformálnemu oblečeniu. Keďže je február, neodporúčame vsadiť na osvedčenú krátku sukňu, zápal vaječníkov môžete na mini chytiť skôr, ako partnera. V prvom rade zvoľte také oblečenie, ktoré je vám príjemné, nie je v ňom zima a pôsobí príjemne zvodne. Najlepšie, ak sa dlhšie poznáte, zvoľte čosi, čo na vás ešte nevidel, takže šup voľačo uloviť, zimné výpredaje ešte fungujú.

čo si obliecť na rande

Zdroj: Shutterstock®

3. Koruna krásy

 

Podľa prieskumov patria vlasy k najdôležitejším erotickým symbolom, až 73 % mužov si všíma ženské vlasy a podvedome podľa nich vníma zdravie a krásu. Čiže neuväznite ich v nejakom cope, ale pekne sa predveďte. Polodlhým a dlhším vlasom dodajte zvodné vlny. Vyhrievaná tvarovacia kefa Philips ProCare HP8634 je pomocník, s ktorým si dokážete pripraviť krásny účes. Trumalínový povrch, zaťahovacie štetiny a ionizácia vzduchu dopomôžu k lesku, objemu a elegantným vlnám. A keď si zľahka prehodíte prameň vlasov, poviete mu týmto gestom – páčiš sa mi.

úprava vlasov s philips teplovzdušnou kefou

Zdroj: Shutterstock®

4. Vôňa

 

Čuchové vnemy zohrávajú v medziľudskej komunikácii podstatne dôležitejšiu úlohu, než si priznávame. Viaceré testovania potvrdili, že ak si partneri „voňajú“, je podstatne väčšia pravdepodobnosť, že sa budú chvieť ovoniavať úúúplne zblízka. Nepodceňujte výber vône, zlaďte ju so svojou prirodzenosťou. Skúste navštíviť parfumériu a vyskúšať, čo sa vám najviac páči. Ale pozor, po desiatich otestovaných vôňach sa schopnosť rozlišovať vône znižuje, takže si plánujte viac návštev. Ale vedzte, že mužom sa väčšinou páčia skôr jemnejšie, kvetinkovejšie vône, než ťažké odéry.

voľba správnej vôňe

Zdroj: Shutterstock®

5. A darček?

 

Ľúbite ho? Naozaj? Povedzte to aj drobnosťou, ktorú mu donesiete. Zabudnite na plyšákov a rozkošne chlpaté prívesky na kľúče. Nenoste nič, čo by vyzeralo ako zbytočnosť „na pamiatku“. Muž je jednoduché zvieratko a rovnako, ako kôň, má rád drobné sladkosti. Ak mu chcete dať najavo, že je pre vás jeho pozvanie milé, doneste mu pár kúskov dobrej čokolády. A keď to spojíte so slovami, že ich môžete neskôr po večeri ochutnať spoločne len vy dvaja, budem vám ležať pri nohách ako poslušný psík s vrtiacim chvostíkom.

sladký darček

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

12.02.2015 15:48

naozaj s make upom to netreba preháňať menej je vždy viac :) ale super rady.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

13.02.2015 16:36

v jednoduchosti je krása a menej je niekedy viac

Vaše meno:

Simona Fábianová

Simona Fábianová

14.02.2015 18:27

aj bez toho líčenia sa dá očariť priateľa,ktorý ma niekoho rád,tak napríklad ako ten môj :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.05.2016 09:35

dobre rady

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE