Ako správne zorganizovať event (oslavu, párty, večierok či ples)?

Čaro jesene a zimy sa najviac pretavuje do okamihov. Počas týchto pár mesiacov, kedy vie počasie značne ovplyvniť našu náladu, sa všade navôkol stretávame s upútavkami a pozvánkami na tie najlepšie večierky, ktoré sľubujú nezabudnuteľné zážitky.  

 

Existuje zopár rád, ako si zorganizovať myšlienky, čas a ľudí okolo seba, aby aj váš večierok rezonoval v mysliach hostí ešte dlho.

 

Nejde o to, aký druh eventu idete organizovať a či pôjde o fašiangovú párty, hody, imatrikulácie, mikulášsky večierok, alebo rovno ples. V prvom rade sa spoľahnite na váš vnútorný inštinkt a skúsenosti, ktoré ste v živote už nazbierali. 

 

Odporúčame prečítať: Ako využiť nepotrebné zaváraninové poháre? Inšpirujte sa spolu s nami

ako zorganizovat, organizovanie, party, vecierok

Zdroj: Shutterstock®

Pomôcť vám môže aj týchto 6 rád:

 

 • Výber miesta: Pri výbere miesta je dôležitá predovšetkým kapacita, lokalita a atmosféra. Ak chystáte večierok pre 200 ľudí, tak nerezervujte podnik s kapacitou 400 miest. Pôsobilo by to prázdno a neosobne. Vždy treba myslieť o krok vpred a pri osobnej prehliadke priestoru si predstavte, ako by to malo vyzerať - či je vhodná veľkosť, priestrannosť, alebo rozmiestnenie parketu a stolov. Od lokality závisia ceny taxíkov, voľné parkovacie miesta aj jednoduchá dostupnosť.
   
 • Téma: Hneď na úvod si musíte položiť otázku, čo chcete témou dosiahnuť? Ak túžite po niečom elegantnom, treba sa odraziť od základných tém ako je „Starry night“ či „All black and white“. Ak vašu myseľ zamestnáva klasická predstava, napríklad vianočného večierka, smelo do toho, no pokúste sa zachovať punc tajomnosti a prekvapenia.
   

Odporúčame prečítať: Vytvorte si jedinečné a osobné šálky - ako na to?

ako zorganizovat, organizovanie, party, vecierok

Zdroj: Shutterstock®

 • Výzdoba: Menej je niekedy viac, preto na to nezabúdajme. Prvý moment robí naozaj veľa a v prípade, že túžite vytvoriť nezabudnuteľnú udalosť, je potrebné vymyslieť niečo nové, čo ešte nikto nevidel.
   
 • Hudba: Hľadajte kvalitného DJ-a, ktorý sa nebojí hudby minulého storočia, ale rovnako fenomenálne vám namieša aj aktuálne novinky či pomalé ,,slaďáky".

 

Odporúčame prečítať: 5 skvelých receptov na varené víno

ako zorganizovat, organizovanie, party, vecierok

Zdroj: Shutterstock®

 • Niečo nazvyš: Čo takto rozdávať darčeky na privítanie? Či už to budú hrnčeky s logom firmy, domáce koláčiky alebo handmade mydielka, potešíte nejedného z nich. Slováci milujú darčeky a výhry, preto neváhajte získať niekoľko sponzorov a nakúpiť darčeky do tomboly.
   
 • Spestrite to: Nebojte sa vytvoriť interaktívny program. Vyhnete sa tak počiatočným rozpakom a nudnému vysedávaniu pri stoloch.
   

Odporúčame prečítať: Športy, ktorých sa ani na jeseň nemusíte vzdať

ako zorganizovat, organizovanie, party, vecierok

Zdroj: Shutterstock®

Napokon nám zostáva už len popriať veľa šťastia, kreatívnu myseľ a pevné nervy! 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Anna Kristova

Anna Kristova

07.12.2015 16:59

sú to dobré rady ako vyniknúť

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

15.12.2015 08:55

Súhlasím so všetkým.. Hlavne ten program a DJ.. Netreba šetriť! :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE