Luxus, z ktorého sa vám zatočí hlava: Ako býva Beyoncé a Jay-Z?

Luxusný luxus

Koľko by ste boli ochotní dať za dom snov? Beyoncé s manželom rovných 88 miliónov amerických dolárov! Suma, z ktorej sa asi každému zatočí hlava, no pre nich v podstate priemer... Ak ste niekoľkonásobná Grammy umelkyňa, ktorá je najžiadanejšou speváčkou posledného desaťročia a rovnako megaúspešný producent, tak pre vás nie je problém vypísať šek na takúto sumu. A čo môžete mať za toľkoto peňazí?

Vilu s vyhliadkou na LA v luxusnej lokalite Bel Air s ôsmimi spálňami, jedenástimi kúpeľňami a s garážou pre takmer pätnásť áut. Slušné, čo poviete? Nechýbajú samozrejme štyri bazény, basketbalové ihrisko či nepriestrelné okná. 

Pozri tiež: Neobyčajná rodinka: Alexandra Orviská má výborný vzťah so svojim ex a jeho novou rodinou

V dome umelcom nechýba megašatník s oknami od podlahy až po plafón, kuchyňa s drevenou podlahou a pod jedným z bazénov sa údajne nachádza ďalší obývací priestor. Nehnuteľnosť oddeľuje od vonkajšieho sveta mohutná brána a dlhá príjazdová cesta. Celý dom je vybavený  najmodernejším strážnym systémom, športovým zariadením a niekoľkými terasami. Inak povedané, presne takto má vyzerať sídlo hodné najúspešnejších umelcov dnešnej doby. 

Manželský pár vlastní niekoľko nehnuteľností, no tú najnovšiu hľadali vyše mesiaca. Obaja mali značne vysoké nároky, kde chcú rodinu vychovávať a bolo ťažké im vyhovieť. Nakoniec práve usadlosť v Bel Air ich okúzlila natoľko, že neváhali zaplatiť astronomickú sumu. Pre rodinu, ktorej majetok sa odhaduje na viac ako miliardu dolárov, to však nie je žiadny problém.

Ako vyzerá domov Beyoncé a Jay-Z si môžete pozrieť v nasledujúcom instagramovom príspevku. Pre viac fotografii kliknite na šípku vpravo.

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

22.09.2020 08:42

Suma, z ktorej sa takmer každému zatočí hlava!

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

20.10.2020 19:48

nuž má na to

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE