Najväčší showman – keď sa sny stanú skutočnosťou!

Najväčší showman je originálny muzikál inšpirovaný životom P. T. Barnuma, muža, pre ktorého každá prekážka a nezdar boli len ďalším odrazovým mostíkom na ceste ku hviezdam. A práve vďaka jeho vizionárstvu a energii vznikol šoubiznis.

 

Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) je vizionár, ktorého úprimné nadšenie je nákazlivé a to aj v časoch, kedy jeho nezlomný optimizmus a energia sú jediným bohatstvom, ktoré má práve k dispozícii. Barnum začína svoju životnú cestu vedúcu až k hviezdnemu úspechu s prázdnou peňaženkou, zato však s hlavou plnou fantastických nápadov. Vďaka nim vytvorí a postupne zostaví fascinujúcu show zaplnenú úžasnými žonglérmi, tanečníkmi, akrobatmi, fúzatými speváčkami, najsilnejšími, najmenšími aj najvyššími mužmi. Z jeho predstavenia sa napriek mnohým predsudkom stáva celosvetová senzácia. A Barnum dokáže úspech svojej show náležite podporiť pomocou dovtedy nevídanej reklamnej kampane, ktorá mu vyslúži označenie "princ humbuku" a jeho meno sa stáva synonymom pre poriadne nafúknutú propagáciu.

 

Pozri aj: Čítanie kníh: 7 výhod, ktoré táto aktivita prináša!

 

Najväčší showman - sny sa menia na skutočnosť

V muzikáli Najväčší showman sa po boku Hugha Jackmana predstaví Michelle Williams a veľkú rolu v muzikáli od čias Muzikálov zo strednej dostal aj Zac Efron. Rolu jeho partnerky získala populárna americká speváčka, tanečnica, herečka a modelka Zendaya. Na muzikálových piesňach sa podieľali autori Oscarom ocenenej pôvodnej hudby k filmu LA LA LAND.

 

Filmovú novinku Najväčší showman uvidíte v kinách už 28. decembra!

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

23.12.2017 07:54

film by som si pozrela rada už len kvôli môjmu obľúbenému hercovi - fešákovi Hughovi Jackmanovi

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

23.12.2017 14:44

Určite je sa na čo dívať..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.12.2017 17:31

určite dobré odreagovanie, pozitívnej energie nie je nikdy dosť

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

24.12.2017 13:59

vyzerá to dobre..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE