Technológia Pocket Springs zabezpečuje ten najkvalitnejší spánok

Nebaví vás už spať noc čo noc na matraci, ktorý je preležaný? Cítite sa každé ráno dolámaní a bez energie?

 

Na vine je matrac, ktorý má zrejme tie najlepšie dni už za sebou. Čo robiť? Najvhodnejšie je pouvažovať nad jeho výmenou. Ako si však vybrať matrac, ktorý bude prospievať nášmu zdraviu a jeho kvalita zaručí, že nám bude slúžiť mnoho rokov?

 

Všetko záleží od technológie, ktorá sa ukrýva v posteli. Jednou z nich je aj technológia Pocket Springs, ktorú nájdeme v posteliach Hypnos. 

 

V čom spočíva jedinečná technológia Pocket Springs?

 

Poslaním tejto technológie je minimalizovať tlakové body. To napomáha k zlepšeniu krvného obehu a vášho zdravia. Postele Hypnos sú navrhnuté tak, aby vedeli okamžite reagovať na telo, prispôsobiť sa jeho tvaru a rovnomerne rozložiť hmotnosť po celej ploche matracu. 

 

 

Odporúčame prečítať: Úložné priestory v posteliach ukryjú všetky vaše poklady

technologia-pocket-spring-zabezpecuje-ten-najkvalitnejsi-spanok

Zdroj: Shutterstock®

Unikátna technológia Pocket Springs v sebe ukrýva pružiny v taštičkách s pamäťou aktívnych otáčok. Samostatný pohyb taštičky s pružinou prispôsobí formu matracu na mieru vášmu telu. Matrac tak zaisťuje prirodzené vyrovnanie chrbtice a podporu pre váš chrbát.

 

Každá pružina v matraci pracuje samostatne. Tým sa eliminuje rušenie vášho partnera, ktoré býva spôsobené pohybom, a to napríklad častým prehadzovaním v spánku. Táto funkcia navyše umožňuje cirkuláciu vzduchu pomedzi zabalené pružiny, čo vedie k lepšej priedušnosti a hygiene. 

 

 

Odporúčame prečítať: Postele: Ako si zvoliť vhodný matrac?

technologia-pocket-spring-zabezpecuje-ten-najkvalitnejsi-spanok

Zdroj: Shutterstock®

Postele Hypnos ponúkajú širokú škálu tvrdostí pružinových Ultra Sens matracov a postelí s technológiou Pocket Springs. Vy si tak môžete vybrať tvrdosť matracu podľa vašich predstáv. To zaručí dokonalý a najmä zdravý spánok.

 

Viac na: www.postele-hypnos.sk

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Je pre vás matrac pri spánku dôležitý?

 

Rozhoduje u vás pri výbere matracu kvalita?

 

Zdroj foto:

www.postele-hypnos.sk, www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE