Vianoce v Auparku: Aupark sa obliekol do vianočnej rozprávky

Čarovné kolekcie stoviek značiek, charitatívna dražba i kúzelné podujatia – módna destinácia Bratislavy sa opäť raz obliekla do vianočnej rozprávky a prináša bohatý program spojený s tichou aukciou vianočných ozdôb, ktoré „obliekli" slovenskí módni dizajnéri.

 

Uskutoční sa 14. decembra a vyvrcholí vystúpením speváčky Emmy Drobnej. 

 

Neprehliadni: Šupky z mandarínok - prečo ich nevyhadzovať? Toto si zamiluješ!

 

Vianoce, aké zažijete iba v Auparku

Obľúbené nákupné centrum sa ošatilo do vianočné outfitu. Vládne v ňom kúzelná vianočná nálada, doplnená o bohatý program.

 

Veríme, že naše tohtoročné vianočné ponuky a program potešia aj tých najnáročnejších. Mysleli sme nielen na praktické veci, ktoré s Vianocami súvisia, ako je kúpa stromčeka či výzdoby. Návštevníkom prinášame pravý kúzelný zážitok a radosť z najkrajších sviatkov v roku. Čaká na nich adventný kalendár, vianočná aukcia alebo rozprávkový kolotoč." hovorí Petra Foltýnová, marketingová manažérka Auparku Bratislava.

vianočná výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

Vianočná nálada vás v Auparku opantá už pred vstupom do jeho interiéru. Pred hlavným vchodom nájdete vianočné stánky s bohatou ponukou. Po náročnom pracovnom či nákupnom dni dobre padne dopriať si pohár vareného vína či domáceho punču. Na najmenších čaká nádherný vysvietený kolotoč, ktorý ich povozí na poníkoch. Dva týždne pred Vianocami zákazníci nájdu aj  široký výber živých vianočných stromčekov, ktoré nájdete na vonkajšom parkovisku pred prevádzkou McDonald´s.

 

Keď vkročíte do nákupného centra, odhalí sa vianočná výzdoba, ktorú doplňujú mnohé vychytávky. Napríklad, v centrálnej zóne, ako aj  na prvom poschodí pri prevádzke Baťa, na vás čaká najväčší výber vianočných ozdôb v hlavnom meste. Vianočné trhy nájdete rovnako pred prevádzkou Terno. Tohtoročnou novinkou je vianočne ladená fotobúdka, v ktorej si zákazníci zadarmo urobia vianočný pozdrav, ktorý môžu poslať rodine a známym. Fotobúdka je k dispozícii v  piatky 8. decembra a 15. decembra. 

 

Aby toho nebolo málo, Aupark spustil beauty adventný kalendár formou online hry. Zákazníci vernostného programu môžu získať  až 82 výnimočných darčekov. Medzi nimi napríklad luxusné parfémy, štýlové darčekové kazety a sety, ako aj voňavé balíčky. Stačí sa zapojiť  TU: auparkadvent.sk/

Adventný kalendár Aupark

Zdroj: Shutterstock®

Vianočný šperk na stromček

Skutočnou tohtoročnou ozdobou Auparku je jeho vianočná aukcia. V spolupráci s poprednými menami slovenského módneho dizajnu vzniknú unikátne variácie vianočných gulí, ktoré poputujú do špeciálnej dražby – tichej aukcie. Boris Hanečka už prezradil, že jeho výtvor bude skutočne netradičný – inšpiroval ho totiž zimný slnovrat. Výnimočné ozdoby sa budú dražiť počas tichej aukcie. Záujemcovia o konkrétnu dekoráciu sa zapíšu do zoznamu a pripoja aj ponúkanú sumu. Dobročinný príspevok bude možné venovať aj mimo dražbu. Každému, kto sa rozhodne prispieť drobnou sumou, Aupark venuje na pamiatku krásnu vianočnú guľu.

 

Finančný príspevok pomôže tým, ktorí to skutočne potrebujú. Vďaka vašej pomoci zažijú krajšie Vianoce tí najstarší a najmladší z nás. V spolupráci s Nadáciou Pontis Aupark oslovil dve organizácie, do ktorých poputuje výťažok z charitatívnej zbierky – spoločnosť PROSOCIA, ktorá ho využije na nákup zdravotných pomôcok pre seniorov a Klub detskej nádeje, ktorý vďaka nemu spríjemnení sviatky deťom v nemocnici.

 

Príjemný štvrtkový podvečer bude doplnený o hudobné vystúpenie speváckej hviezdy Emmy Drobnej.

 

Zaujme ťa: Používaš v kuchyni kórejský ženšen? Od dnes určite začneš!

vianočná aukcia

Zdroj: Shutterstock®

Rozprávkové vianočné kolekcie

Predajne v Auparku majú na december pripravené bohaté vianočné ponuky. Sviatočne ladené kolekcie outfitov pre dámy, pánov, ale aj deti ponúknu napríklad obľúbené značky H&M či Reserved. Milovníci a milovníčky vôní a kozmetiky si zase prídu na svoje na prízemí, kde nájdu vychytené svetové značky ako M·A·C, Douglas, Bobbi Brown, Estée Lauder, Clinique, L'Occitane, to všetko v obľúbenej predajni FAnn parfumérie. Pripravili si pre vás bohatý výber darčekových setov. A zabúdať netreba ani na šperky, ktoré sú jedným z najuniverzálnejších spôsobov, ako v tomto období potešiť. Ich vianočný výber ponúknu v značkových predajniach Pandora, ALOve, MOLOKO, Swarovski či ALO Diamonds.

 

Vybrať tie správne darčeky z  bohatej ponuky chce niekedy čas. Doprajte si ho a nakupujte bez náhlenia. Držitelia Vernostnej karty získavajú hodinu času na parkovanie navyše. Pokiaľ ju ešte nemáte, zriadiť si ju môžete priamo na infopulte pomocou Aupark aplikácie alebo webovej stránky. 

 

Odporúčame: 5 chýb, ktoré ťa stoja majland: Návod, ako kúriť šetrnejšie!

7 komentárov
Mária Frnová

Mária Frnová

13.12.2017 06:21

Aupark patrí k mojim najobľúbenejším OC

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

13.12.2017 07:58

zaujímavá výzdoba

Vaše meno:

Tomáš Kamenár

Tomáš Kamenár

13.12.2017 11:59

smutné že ľudia na takýchto miestach trávia toľko času...

Vaše meno:

Jana Belicová

Jana Belicová

13.12.2017 12:04

Vianoce dajú aj tomu nákupnému zhonu takú rozprávkovú príchuť, aspoň pre deti.

Vaše meno:

benynka

benynka

13.12.2017 13:57

najbližšie mám Aupark takže tam chodievam najčastejšie

Vaše meno:

Monika Červinková

Monika Červinková

13.12.2017 16:44

pekné :)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

13.12.2017 17:23

krásne, ale aj tak mám radšej vianočné trhy na námestiach a ešte keď je sneh a mráz, to je tá správna nálada

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE