Zábavné stráženie detí otcom: Z týchto fotiek pôjdeš do kolien!

Niekedy sa zdá, že je všetko len na pleciach ženy. Žena nosí dieťa dlhých 9 mesiacov pod srdcom, musí ho porodiť (niekedy bez problémov a inokedy s problémami) a zväčša ženy chodia aj na materskú „dovolenku,“ aby sa o novorodenca mohli postarať. A tak sa nemôžeme čudovať, že sa súčasná spoločnosť divý, keď sa na materskú dovolenku rozhodne ísť druhý rodič, a teda otec dieťaťa. Je to nezvyčajné a popravde aj raritné, ale ak žena zarába viac alebo ak muž prišiel o prácu, tak prečo nie?

Často platí, že práve otcovia dokážu vymyslieť ten najzábavnejší program pre deti, ktorý ich zabaví dlhé hodiny. Podobne to je aj v prípade Kennyho z Antverp, ktorý dokonalo ovláda otcovské umenie a prácu s Photoshopom. Kenny a jeho priateľka mali vždy tak trochu humorný prístup k svojmu vzťahu aj rodičovstvu. Keď sa im narodila dcéra a kedykoľvek sa Kenny o ňu staral sám, priateľka ho kontrolovala, aby mala istotu, že je všetko v poriadku a že všetko zvládajú. Samozrejme, kontrolu na diaľku nemá nikto rád a tak to Kenny zobral s humorom. Po niekoľkých razoch začal s pomocou svojho fotoaparátu a Photoshopu odpovedať svojej priateľke prostredníctvom vytvorených obrázkov.

Majster Photoshopu s kreativitou na mieste

Keď jeho priateľka dostala prvú fotku, bola miere šokovaná a musela sa na ňu viackrát pozrieť, aby pochopila, čo sa skutočne deje. Čo by ste robili, ak by vám partner poslal fotku dieťaťa, ktoré uniesla čajka? Alebo ak by vaše staršie dieťa praktizovalo nejaké okultné rituály na mladšom súrodencovi? Pobavili by ste sa na fotke, na ktorej vaše dieťa hladká krokodíla alebo si robí palacinky?

Kenny začal svoje výtvory zdieľať aj na sociálnej sieti Instagram (@onadventurewithdad), kde má už viac ako 436-tisíc fanúšikov, ktorých jeho výtvory dokážu pobaviť. Zasmejte sa aj vy na jeho výtvoroch a vedzte, že ak nabudúce necháte svoje deti v opatere vášho partnera, budú mať o zábavu postarané.

Pozri aj: Rambo v tele dievčatka?! 10-ročná gymnastka vyzerá lepšie ako fitnessky

2 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

08.01.2022 07:22

Skutočne majster Photoshopu s kreativitou na mieste....

Vaše meno:

Darina Božiková

Darina Božiková

12.01.2022 15:33

nuž , dobrá výstraha pre mamičky, aby si dobre rozmysleli, či zveria deti otcom na varovanie.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE