ZDOKONAĽTE SA V JOGE S CANDACE MOORE

Nádherné ilustrácie, emotívny príbeh ženy, ktorá sa odmietla poddať nebezpečnej chorobe, a jogové pozície... to všetko teraz nájdete v najlepšej knihe o joge pre tento rok od svetoznámej učiteľky Candace Moore - JOGA namaslay.

 

Táto luxusná 400-stranová publikácia s viac ako 1 300 farebnými ilustráciami zahŕňa podrobný popis 100 asán a 30-dňový jogový program. Candace v nej tiež rozpráva svoj životný príbeh a opisuje dlhoročný boj s lymskou boreliózou a depresiami, ktoré sa jej podarilo prekonať práve vďaka láske k joge.

 

Pôvodne učiteľka španielčiny sa rozhodla nevzdať svoj boj so zákernou chorobou a v najťažších chvíľach svojho života sa naplno oddala štúdiu a vyučovaniu jogy, s ktorou precestovala celý svet. Postupne sa vďaka svojím učiteľským schopnostiam stala jednou z najznámejších a najúspešnejších precvičovateliek jogy a tento status potvrdila aj knihou JOGA namaslay.

 

Priznáva, že len vďaka ťažkostiam v sebe objavila svoju vnútornú silu a naučila sa prekonávať vlastné hranice. Dnes všetkým svojim žiakom radí: „Život považujte za svoje vrcholné dielo, na ktorom ustavične pracujte s cieľom zhotoviť ten najnádhernejší a najpodnetnejší umelecký výtvor, aký ste kedy videli."

 

Zaujme ťa: Krásna Slovenka očarila Austrálčanov kuchárskym umením

Candace Moore

Zdroj: Shutterstock®

JOGA namaslay od Candace Moore

Krásna plnofarebná kniha zahŕňa informácie o meditácii a pránájáme (rôznych technikách narábania s dychom, ktoré sú pri joge mimoriadne dôležité). Obsahuje tiež jogové pozície pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých a niekoľko jogových zostáv, podľa ktorých môžete pravidelne cvičiť. Samostatná kapitola je venovaná regeneračnej joge, ktorú Candace rada prirovnáva k horúcemu čokoládovému lávovému koláčiku, ktorý je vlastne zdravý. :)

 

Bez ohľadu na to, či s jogou ešte len začínate, alebo sa jej už nejaký ten rôčik venujete, v tejto knihe nájdete toho najlepšieho sprievodcu svetom jogy a v Candace tú najláskavejšiu učiteľku a priateľku.

 

Pozrite si ukážku z knihy JOGA namaslay od Candace Moore, ktorá vyšla ako čerstvá novinka vo Vydavateľstve Motýľ:

joga_pre_zaciatocnikov

Zdroj: Shutterstock®

Candace

Zdroj: Shutterstock®

joga

Zdroj: Shutterstock®

Rovný predklon

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

21.12.2017 08:49

jogu mám rada

Vaše meno:

Anna Bútorová

Anna Bútorová

21.12.2017 10:26

jogu by som niekedy rada vyskúšala

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

21.12.2017 12:19

chodím pravidelne na jogu... u mna je joga ako cvičenie na prvom mieste.... tiež som niektoré prvky robila na začiatku nesprávne.... časom a poctivým jogovaním som sa to naučila robiť správne...ja odporúčam hot jogu.. cvičí sa pri teplote 32 stupnov v miestnosti....

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

23.12.2017 08:56

Na jógu chodím- mojá obľúbená je joga Flyfit ktorá sa cvičí v látkach. Jednu knihu o jóge mám ale táto tiež nevyzerá zle :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

29.01.2018 19:03

Jogu som nikdy necvičila

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE