NUTRILITE Phyto2GO: Jediným otočením naštartujte život

Doprajte si extra dávku imunity plnú vitamínu C a zinku aj na cestách: nech ste kdekoľvek, jednoducho otočte viečko a vychutnajte si nový stupeň výživy.

 

Život sa nikdy nezastaví a ľudia tiež nie. Uchovať rovnováhu medzi prácou a zábavou a pri tom si udržať ten správny krok je neustálou výzvou. NUTRILITE, svetové číslo 1 v predaji vitamínov a doplnkov stravy založených na phytonutrientoch a priekopník vo výskume výživy, predstavuje NUTRILITE Phyto2GO, nápoj vyvinutý tak, aby vyhovoval požiadavkám modernej doby.

 

Špeciálne viečko po otočení uvoľní do fľaši kombináciu prísad vyrobených bez konzervačných látok, a za okamžik si tak vychutnáte nápoj plný vitamínu C a zinku s vynikajúcou chuťou čučoriedok, čierneho ríbezľa, bazy a hroznového vína. NUTRILITE Phyto2GO obsahuje vitamín C z bobúľ Acelora, pestovaných na NUTRILITE udržateľných farmách v Brazílii, ktoré napomáhajú normálnej funkcii imunitného systému, a zinku napomáhajúcemu ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

 

Bude vás zaujímať: 10 najčastejších príčin bolesti zubov

NUTRILITE Phyto2GO: Jediným otočením naštartujte život

Zdroj: Shutterstock®

Nech vás behom dňa stretne čokoľvek, Phyto2Go je jednoduchý a zábavný spôsob ako osviežiť a podporiť váš imunitný systém aj na cestách. Jednoducho nasaďte špeciálne viečko na znovu použiteľnú fľašu a otočte. Prísady sa zmiešajú s vodou a v priebehu sekúnd vytvoria osviežujúci nápoj bez akýchkoľvek konzervačných látok, ktorý nakopne váš imunitný systém. NUTIRLITE Phyto2Go má vynikajúcu príchuť granátového jablka a akai, a obsahuje menej ako 10 kalórií v každom viečku.

 

Phyto2Go má za sebou viac ako 80 rokov výskumu výživy: neustála snaha vytvoriť inovatívne a moderné výživové riešenie motivuje vedcov a výskumných pracovníkov NUTRILITE k vývoju tých najkvalitnejších rastlinných doplnkov zdravej výživy, ktoré vyhovujú neustále sa vyvíjajúcim potrebám ľudí. 

 

 

Bude vás zaujímať: Vyskúšajte trojdňový detox od cukru

NUTRILITE Phyto2GO: Jediným otočením naštartujte život

Zdroj: Shutterstock®

ZLOŽENIE

 

NUTRILITE Phyto2Go obsahuje:

  • 45 mg vitamínu C z bobúľ Acerola pestovaných v Brazílii
  • 2,6 mg zinku
  • Zmes čučoriedok, bazy, hroznového vína a čierneho ríbezľa
  • Príchuť granátového jablka a akai

 

 

ÚČINKY          

 

NUTRILITE PhytoGo obsahuje 45 mg vitamínu C, ktorý napomáha normálnej funkcii imunitného systému. Phyto2Go naviac tiež obsahuje 2,6 mg zinku, ktorý napomáha ochrane buniek pred vplyvom oxidačného stresu.

 

 

Bude vás zaujímať: Ako sa zbaviť tuku na brušku?

NUTRILITE Phyto2GO: Jediným otočením naštartujte život

Zdroj: Shutterstock®

POUŽITIE

 

Naplňte Phyto2Go fľašu vodou až po označené miesto na hrdle, nasaďte viečko a pevne ho utiahnite. Keď budete pripravení vychutnať si nápoj obohatený o imunitu podporujúci látky bez konzervantov, jednoducho otočte viečkom a užite si osviežujúci Phyto2Go.

 

Odporúčané denné množstvo sú až tri nápoje. 

 

 

Bude vás zaujímať: Ako správne posilniť imunitu otužovaním

NUTRILITE Phyto2GO: Jediným otočením naštartujte život

Zdroj: Shutterstock®

BALENIE

 

Nutrilite Phyto2Go je k dostupné vo dvoch variantoch pre váš maximálny pôžitok:

  • Štartovací balíček obsahuje 6 viečok a jednu znovu použiteľnú fľašu na vodu s obsahom 355ml.
  • Balíček s náhradnou náplňou obsahuje 24 viečok.

 

 

Bude vás zaujímať: 4 znaky, že vaše telo potrebuje nutne detox

2 komentárov
Mia Lock

Mia Lock

21.01.2017 15:22

Vyskúšala by som :)

Vaše meno:

Ružena Šaligová

Ružena Šaligová

24.01.2017 18:15

Dobry den Mia Lock,pokial by ste mali zaujem vyskusat Phyto2Go,viem vam dat iformacie,mozete ma kontaktovat na tejto adrese: saligova@stonline.sk

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE