Prírodné afrodiziakum vo vašej chladničke

Prírodné afrodiziakum vám pomôže zbaviť sa zábran a zvýšiť sexuálnu túžbu. Ak po niečom takom túžite, stačí otvoriť chladničku a nájsť v nej ingrediencie, ktoré vám pomôžu pri uvoľnení a odreagovaní.

 

Kvalitná čokoláda alebo jahody je to pravé! Každé telo je však iné, a preto sa nevzdajte po prvom nepodarenom pokuse. Chce to len správne suroviny a pôžitok určite príde. 

 

Zeler

 

O zeleri je všeobecne známe, že patrí do skupiny jedál, ktoré podporujú sexuálnu túžbu. Využiť môžete nielen koreň tejto zeleniny, ale aj jej vňať. Okrem toho, obsahuje vysoké množstvo horčíka, ktoré zvyšuje potenciu. Nezanedbateľné sú aj pozitívne účinky na zdravie človeka, kedy zeler pomáha pri žalúdočných vredoch alebo pri infekciách močových ciest.

 

 

Odporúčame prečítať: Vypestujte si šampiňóny u vás doma

Čokoláda

Zdroj: Shutterstock®

Čokoláda

 

Kvalitná čokoláda predstavuje okrem sladkého pôžitku aj niekoľko ďalších pozitívnych účinkov pre ľudský organizmus. Jedným z nich je aj zlepšenie nálady či zvýšená sexuálna chuť. Funguje to vďaka látkam ako kofeín či serotonín, ktoré zabezpečujú nabudenie organizmu.

 

Zázvor

 

Toto korenie poznajú mnohí ľudia ako skvelý liek proti chrípke alebo prechladnutiu. Okrem toho, zázvor pomáha pri žalúdočných a tráviacich problémoch a v neposlednom rade zvyšuje sexuálnu výkonnosť. Pár dúškov zázvorového čaju prekrví organizmus a zvýši citlivosť erotogénnych oblastí.

 

 

Odporúčame prečítať: S horúčavami prichádza aj zvýšené riziko salmonelózy

Zázvor

Zdroj: Shutterstock®

Med

 

Medzi jedno z prírodných afrodiziak patrí aj med, ktorého konzumáciou sa zvyšuje sexuálna žiadostivosť. V kombinácii s rôznymi koreninami ako je škorica či vanilka podporíte vašu sexuálnu túžbu a doprajete si tak veľkú dávku afrodiziak. 

 

Jahody

 

Medzi letné ovocie, ktoré si práve v týchto mesiacoch môžete vychutnávať v záhradách, patria aj jahody. Práve semienka z nich majú vplyv na sexuálnu výkonnosť, a preto sú označované za afrodiziakum. Často krát sa používajú na zvýraznenie chuti k šampanskému a tejto kombinácií je ťažké odolať. 

 

 

Odporúčame prečítať: Poradíme vám ako naložiť ovocie do alkoholu

Med

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com  

1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

10.07.2015 09:33

všetky tieto potraviny máme radi a aj ich často jeme ale žeby pôsobili ako afrodiziakum ? :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE