Čiapka - máte svoju obľúbenú ?

Povinná zimná výbava každej ženy zahŕňa teplá a hlavne šmrncovná čiapka. Dnešné trendy sú uvoľnené. Stará známa baranica, ktorú sme ako deti nenávideli môžu z vás urobiť.

Móda taktiež bojuje proti chladu. Povinná zimná výbava každej ženy zahŕňa teplá a hlavne šmrncovná čiapka. Zima je už v plnom prúde a vy stále neviete nájsť najvhodnejší model pre pokrývku hlavy? Povedzme si úprimne, že nám nestačí iba úžitkovosť čiapky. Čiapka je i módnym doplnkom, ktorý správnym výberom oživí celkový outfit dámy.

 

 

 

Dnešné trendy sú uvoľnené. Stará známa baranica, ktorú sme ako deti nenávideli môžu z vás urobiť rozkošný dievčenský outfit. Aj klasická čiapka môže byť vtipná a originálna. Zlaďte farby a šup do treskúcej zimy.

Čapica s bambuľou – detské, rozkošné a praktické i na bežný deň. K tomu zimný sveter, sukňu a výrazné pančuchy. Rázom sa váš celkový vzhľad stane výrazným a originálnym.

 

Čiapka - máte svoju obľúbenú ?

 

Šatky - originalita sama, z ktorej sa dá vytvoriť s pomocou fantázie pokrývka hlavy na sto spôsobov.

Čiapka so šiltom - je pekným doplnkom aj k elegantnejšiemu štýlu obliekania. Nebojte sa čiapku doladiť napríklad brošňou či iným doplnkom, tým sa stane ešte elegantnejšia.

 

     Čiapka - máte svoju obľúbenú ?

 

Šmolko čiapky - sú určené pre dámy, ktoré milujú trendy. Model čiapky padnutej dozadu si získal popularitu aj u mužov.

Úpletové čiapky - sú z obľúbeného materiálu a nielen to. Sú aj veľkým hitom. Úpletové čiapky originálnych tvarov vyzerajú na hlave veľmi dobre a slušia skoro každému.

 

       Čiapka - máte svoju obľúbenú ?

Obopínajúce čiapky – sedí každému typu tváre a najefektívnejšie sú s rozpustenými vlasmi alebo chvostom posadeným nabok. Ozdobené brošňou, flitrami, kamienkami či textilnými kvetinkami ešte viac vyniknú.

Háčkovaná čiapka - elegantná a pôsobí veľmi dobre aj s väčšou ozdobou na strane čiapky. Háčkovaný štýl je v dnešnej dobe opäť v móde, tak prečo to nevyužiť. Háčkované čiapky menej zahrejú, no kým nezačne snežiť, tak sa nimi bez problémov môžete pýšiť.

 

    Čiapka - máte svoju obľúbenú ?

 

Baretka a klobúk – stále v móde a stále v móde aj ostanú. Síce neposlúžia ako pokrývky uší, ale sú vyslovené elegantného rázu a určité teplo na hlave udržia.


Kožušina – hodí sa do najväčšej zimy. Doprajte si ju v podobe moderných baraníc alebo teplých slúchadiel. Výhodou slúchadiel je, že nepokazia účes!

 

Čiapka - máte svoju obľúbenú ?

 


Samozrejme je spústa druhov čiapok a je len na vás vybrať si štýl, ktorý bude slušať práve vám a v ktorom sa budete cítiť najlepšie.

 

Zdroj foto: www.lugbuy.com www.polyvore.com
3 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.01.2014 22:15

Nerada nosím čiapky, ale v šatníku ich mám viac ako dosť.

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

18.01.2014 22:16

Ale tu je super výber, perfektné čiapky, možno by som nejakú aj nosila.

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

19.06.2022 21:01

Čiapky v zime nosím, najradšej s brbolcom :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE