Módne trendy tohto leta: Uži si leto v štýle farieb a jednoduchosti

Uplynulé mesiace boli pre všetkých veľmi ťažké. Je načase sa uvoľniť a užiť si leto. Slnko, voda a priatelia čakajú. Pripravili sme pre vás niekoľko módnych inšpirácií pre pohodové leto.

V štýle farieb

Máte v šatníku farby tohto roka? Sú nimi sivá a žiarivá žltá. Ich výber nie je náhodný. Kombinácia týchto farieb má symbolizovať nádej, energiu a jednotu, čo je najmä v tomto období veľmi dôležité. Žltá je dlhodobo obľúbená najmä v doplnkoch. Či už sú to kabelky, alebo šatky. Postupne si však získala popularitu a presadila sa aj na v oblečení. Dnes napríklad na e-shope Factcool.sk môžete nájsť obrovský výber žltých šiat, mikín, tričiek, svetrov či búnd. Napriek tomu, že sivá farba je mnohými považovaná za nudnú, opak je pravdou. Je to farbou intelektu, poznania a múdrosti. Je vnímaná ako nadčasová a veľmi elegantná.

Pozri aj: Plavková sezóna 2021: Aké plavky budú kúpaliskovým či dovolenkovým trendom?

čo sa nosí v móde

Zdroj: Factcool.sk

Kvetinové vzory

Kvetinové vzory a potlače vládnu oblečeniu niekoľko posledných sezón. Toto leto nebude výnimkou. Dizajnéri oblečenia sa s nimi vyhrali a dnes môžete vidieť najrôznejšie varianty. Od veľkých kvetinových modelov až po rozmazané vzory alebo akvarely. „Kvety najlepšie ukážu na šatách, sukniach, blúzkach alebo plavkách. Nebojte sa ich kombinovať s inými kúskami. Jednoducho a rýchlo tak oživíte svoj šatník a pritom tieto kombinácie vyzerajú harmonicky,“ konštatuje Mária Padová z e-shopu Factcool.sk.

Jednoduchosť je stále IN

Čoraz viac ľudí dáva prednosť čo najjednoduchšiemu oblečeniu s čistými líniami. Neraz totiž býva zásahom do čierneho. Na prvý pohľad lahodí oku a každého očarí. Ak si k tomu vyberiete aj kvalitné prevedenie a materiály, bude toto oblečenie aj vskutku pohodlné. Škandinávsky minimalizmus, ktorý hrá prím v zariaďovaní interiéru už niekoľko rokov, sa postupne dostal aj do módy. Preferovanými sú čisté línie bielej a čiernej farby. Základom sú tlmené odtiene a kombinácia kontrastov. K čistým líniám nezabudnite na kvalitné a výraznejšie doplnky.

Odporúčame: Aké letné kabelky by nemali chýbať v tvojom šatníku?

módne trendy 2021

Zdroj: Factcool.sk

Venujte pozornosť aj spodnej bielizni

Ak sa chcete cez leto cítiť naozaj príjemne, bez kvalitnej spodnej bielizne to nepôjde. Myslite preto na poctivé a kvalitné spodné oblečenie. Také ponúka napríklad značka Trendyol, ktorá je známa pohodlným strihom a príjemným materiálom na každodenné nosenie. Ostatnými dobrými značkami spodnej bielizne sú aj Ombre, Lee Cooper alebo Top Secret. Pri výbere tohto druhu oblečenia dbajte na kvalitný materiál. Je totiž v priamom styku s pokožkou v tých najcitlivejších partiách ľudského tela. Kvalitná spodná bielizeň je z bavlny. Vtedy budete aj v lete mať istotu, že sa v nej budete cítiť príjemne.

Atraktívne plavky

Vybrať si plavky je neraz veľké umenie. Mali by totiž zakryť všetky nedokonalosti tela a súčasne by mali byť čo najviac trendy a štýlové. Páni to majú omnoho jednoduchšie. V prípade trenkových, boxerkových alebo slipových plaviek nie je čo riešiť. Dámy to majú náročnejšie. „Aby plavky vyzerali na vás skutočne sexi, musia dobre sedieť presne vášmu typu postavy. Nedokonalosti tela môžete schovať menšími vzormi, riasením či tmavšími farbami. Podobne ako pri spodnej bielizni aj tu odporúčame značku Trendyol,“ konštatuje Mária Padová z e-shopu Factcool.sk. Zo širokej ponuky si viete vybrať jednodielne plavky, vrchný, spodný diel či klasické dvojdielne bikiny.

11 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

31.05.2021 11:43

Pekné módne trendy, ťažko si aj vybrať z toľkých modelov

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

01.06.2021 06:07

Pekné módne inšpirácie pre pohodové leto, jednoduchosť vedie.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

01.06.2021 08:15

Zbožňujem farebné kúsky nie iba v lete, ale počas celého roka, osobne sa vyhýbam čiernej, pretože mi nesedí :-)

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

01.06.2021 10:17

Krásny výber, už mi chýba len to leto

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

01.06.2021 18:41

jar sme preskočili, dúfam, že nie aj leto, inšpirácie sú lákavé

Vaše meno:

Zdenka Sabanošová

Zdenka Sabanošová

02.06.2021 07:21

Farby a kvety to je moje

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

02.06.2021 13:50

v jednoduchosti je krása, je to pravda

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

27.06.2021 21:51

V jednoducho je krásna a to platí stále

Vaše meno:

beata kolkova

beata kolkova

09.08.2021 08:07

Plaviek nikdy nieje dost.

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

13.05.2022 08:21

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

17.05.2022 19:55

Skvelá inšpirácia

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE