Monika Marešová ako najštýlovejšia česká ikona. Toto sa nauč aj ty!

Monika Marešová (vlastným menom Koblížková), je manželka Leoša Mareša, známeho moderátora, speváka a influencera. A vďaka nemu sa z nej tiež stala jedna z najvyhľadávanejších influenceriek. Monika je však obdivovaná aj pre svoj vycibrený vkus, ktorý je veľmi jednoduchý, no stále v znamení ženskosti. Na aké veci sa pri výbere lookov sústreďuje a čo by ste sa mali od nej naučiť aj vy? Dáme vám zopár efektívnych tipov.

Mužské prvky v ženskom svete

Monika sa môže pýšiť štíhlou postavou, na ktorej vynikne skutočne všetko. Takže si môže obliecť aj chlapčenské kúsky, ktoré s obľubou kombinuje najčastejšie. Vždy vie správne vybrať veci tak, aby nepotlačila svoju ženskosť, no tiež ukázala, že sa nebojí trendov a vie ich správne nosiť. Mikiny so sakom, oversized džínsy s opätkami. Toto je cesta, ktorou sa môžete vybrať aj vy. Teda za predpokladu, že máte podobnú postavu ako Monika. Toto kombinovanie funguje predovšetkým na štíhlejších postavách. 

Odporúčame: Šatník Meghan Markle: Ktoré triky by ste mali od nej odpozorovať?

Farby áno, ale...!

Monika je milovníčkou klasiky. V jej šatníku prevažuje biela, čierna, hnedá a šedá. No farbám sa nebráni. Ale riadi sa heslom – všetko s mierou. Takže pokojne môžete siahnuť po žltej, modrej, oranžovej, ale ideálne, ak si zaobstaráte jeden kúsok v takejto farbe. Napríklad kabelka, zimná bunda, klobúk a pod. A ak chcete skutočne upútať, nebojte sa neónových farieb. Kombinujte ich s čiernou alebo bielou.

Vždy upravená

Zlaté pravidlo Moniky. Nech už máte na sebe čokoľvek, nech už idete kamkoľvek, nezabudnite sa upraviť. Učesať si vlasy, trochu sa nalíčiť. Aj keď siahnete po chlapčenských modeloch, svoju ženskosť by ste nemali potláčať, práve naopak. Stačia učesané vlasy, lesk na pery a váš vzhľad bude hneď iný. Preto sa držte tohto pravidla. Je to rada nad zlato. Mnoho žien totiž zabúda na základy. Darmo budete oblečená od hlavy po päty do štýlových či sexi kúskov, keď zabudnete na tie najzákladnejšie veci. 

7 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

22.11.2020 06:48

Výborná rada nad zlato!

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

22.11.2020 09:13

Chýba mi tam viac farieb, na môj vkus je tam veľa čiernej.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

22.11.2020 15:06

štýlové a jednoduché, znova sa potvrdilo, že menej je viac

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

23.11.2020 17:51

Páči sa m takýto štyl.

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

24.11.2020 09:49

Hodí sa jej taký štýl

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

24.11.2020 22:40

pekný štýl

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

15.10.2022 20:00

Skvelá inšpirácia a presne tak treba sa aj troška upraviť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE