Tamaris: Keď sa vo vašom živote stretne štýl s pohodlím

Tamaris obuv

V dnešnom hektickom svete často súperia o prvenstvo móda a pohodlie. Existuje však značka, ktorá bez námahy a štýlovo spája obidva kľúčové prvky. Predstavujeme vám Tamaris, nemeckého výrobcu topánok, ktorý svoju históriu začal písať už v roku 1967. Preslávil sa vďaka elegantným, moderným a pohodlným topánkam, v ktorých spája módny dizajn s vysokým komfortom. Značka je populárna nielen v Nemecku, ale po celom svete a je dostupná v mnohých krajinách vrátane Slovenska.

Tip pre vás: Ako si vybrať šaty podľa typu postavy? Poradíme strih pre každý typ postavy!

Obuv na každú príležitosť

Každý deň prináša novú príležitosť a značka Tamaris to dobre vie. Vo svojich kolekciách preto odzrkadľuje naozaj bohatú škálu topánok, ktoré sa ľahko prispôsobia nálade a charakteru každého dňa. Či už hľadáte obuv do práce, na šport, voľnočasové aktivity, alebo na špeciálnu príležitosť, Robel.sk je tým správnym miestom.

Od elegantných lodičiek cez pohodlné baleríny až po športové tenisky. V kolekcii tejto značky nájdete naozaj všetko. Bez ohľadu na to, či preferujete klasickú eleganciu, športový štýl, alebo bohémsku neformálnosť, určite si z ponuky vyberiete. Elegantné lodičky sa stanú ideálnym spoločníkom na každú výnimočnú príležitosť a pohodlné baleríny s mäkkou vložkou a moderným dizajnom sú skvelým riešením na každodenné aktivity, či už v práci, alebo vo voľnom čase. Vybrať si môžete aj zo športových tenisiek s moderným vzhľadom a viacerými technologickými vylepšeniami, aby sa stali ideálnym spoločníkom na každodenné cvičenie.

Neprehliadni: Kabelky Guess: štýlové hviezdy šatníka

Topánky Tamaris Robel ROBEL

Vyjadrite svoju unikátnosť s Tamaris

Kolekcie topánok značky Tamaris odzrkadľujú pestrosť štýlov, aby každá žena mohla nájsť niečo, čo rezonuje s jej vlastným vkusom. Topánky totiž nie sú len obuvou, ale predovšetkým spôsobom, ktorým môžete vyjadriť kreativitu a tvorivého ducha, napríklad kombinovaním farieb, štýlov a vzorov.

Pozri aj:  Ako si vybrať šaty podľa typu postavy? Poradíme strih pre každý typ postavy!


Tamaris tenisky ROBEL

Či už sa rozhodnete pre topánky s tradičným dizajnom a dôrazom na eleganciu ideálnymi pre formálne príležitosti, alebo pre topánky bohémskeho štýlu s originálnymi vzormi vhodnými pre kreatívne duše, svoju jedinečnosť a štýl môžete vyjadriť aj farbami. Vyberte si z rozmanitej palety od klasických neutrálnych tónov až po žiarivé odtiene. 

Môžete vytvárať kontrasty, hrať sa s odtieňmi a kombinovať topánky s ostatnými módnymi doplnkami s cieľom vytvoriť harmonický vzhľad. Bez ohľadu na to, či si vyberiete jemné pastelové tóny, výrazné farby, alebo klasické neutrálne odtiene, každý kúsok obuvi vyniká svojou eleganciou.

Odporúčame aj: Streetwear na každý deň – 5 trendy mužských outfitov

Tamaris kabelka ROBEL

Každá žena by mala zažiť okamih, keď si obuje vysnívaný pár topánok

Preto, ak hľadáte naozaj výnimočnú značku obuvi, zamerajte sa na výrobcu topánok z nemeckého Detmolde. Jedna z najlepšie rastúcich značiek v Nemecku kombinuje štýl s pohodlím a ponúka naozaj širokú paletu možností na každú príležitosť. Každý jeden pár topánok bol starostlivo navrhnutý tak, aby dotváral eleganciu a jedinečnosť každej ženy, či už sú to elegantné vysoké čižmy, športové tenisky, pohodlné baleríny alebo kvalitné kožené lodičky.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE