Tepláková súprava do mesta?! Módne tabu naberá nový rozmer!

Poznáte presne ten pocit, keď si potrebujete niekam vybehnúť, no vám sa nechce, pretože nemáte chuť sa prezliekať z pohodlného domáceho oblečenia? Nie ste sama! S týmto problémom bojuje veľké množstvo žien, no teraz si môžete vybehnúť pokojne aj v teplákovej súprave. Je to totižto nový módny trend, ktorý predpisuje uvoľnenú módu aj do mesta. Kým kedysi platilo, že tepláky sú len na domáce váľanie sa a dokonca mnohé z nás v nich nechceli ani smeti vyniesť (veď čo keby sme náhodou stretli nejakého fešáka pri kontajneri), dnes ich môžete oprášiť nech idete kamkoľvek. Pozor, stále platí, že na úrady sú teplákové súpravy nevhodné, no na prechádzku do mesta si ich pokojne obliecť môžete.

Pohodlnosť nadovšetko!

Od doby, čo väčšinu času trávime doma, tak sme spohodlneli a možno aj trošku zleniveli. Keďže sú nariadenia aké sú a my sme viac-menej zatvorení doma, tak sme na módu ako takú aj pomaly zabudli. Je nám jedno, aké sukne, džínsy alebo šaty sú trendy. Veď aj tak by iba ležali v skrini a kým by sme ich oprášili, tak by aj vyšli z módy. No aktuálnej situácii sa prispôsobujú aj módni návrhári, ktorí vytvárajú pohodlné teplákové súpravy na doma, ale aj na prechádzku po meste.

Teplákové súpravy sú také mäkučké, že sa nám vôbec nechce odkladať ich. Nerobia to celebrity, tak to nerobte ani vy! Poskladajte si ležérny a stále štýlový outfit, v ktorom sa môžete ukázať aj na ulici. Zatiaľ čo pred rokmi sa k tomuto trendu nikto nehlásil, dnes ide o veľmi žiadaný artikel aj medzi influencermi, ktorí nás každý deň na sociálnych sieťach inšpirujú pohodlnou módou.

Odporúčame: Nadrozmerné nohavice: Horúci trend, ktorý musíš mať!

ako kombinovať teplákovú súpravu

Zdroj: Shutterstock®

Ako teplákovú úpravu nosiť?

Áno, pohodlnosť je nadovšetko, ale aj takú teplákovú súpravu je potrebné vedieť zladiť. Veď predsa v tomto počasí nevyjdete von len v teplákoch a mikine. Influenceri teplákové súpravy najradšej kombinujú s kabátmi. Áno, čítate správne! Taký elegantný kúsok akým je kabát vyzerá v kombinácii s teplákovou súpravou zaujímavo a hlavne štýlovo.

Čo sa týka obuvi, tak k teplákom sa najviac hodia tenisky alebo rokerské členkové čižmy. Nezabúdajte však ani na doplnky, ktoré dotvárajú celý outfit. Či už slnečné okuliare, náramky alebo prstene – to k teplákovej súprave patrí rovnako.

Pozri aj: Ako nosiť baretku štýlovo? Inšpiruj sa módou z ulice i Instagramu!

Galéria:

5 komentárov
Katarína Konečná

Katarína Konečná

25.02.2021 10:02

Tepláky sa mi hodia na šport a ako domáce oblečenie, ale je to vec vkusu. Mne sa to nepáči.

Vaše meno:

Katarína Šmidová

Katarína Šmidová

25.02.2021 13:25

Myslím, že takýto trend a móda u nás v uliciach neprejde

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

25.02.2021 17:27

pomaly spejeme k tomu, že len tepláky a pyžamá nám budú stačiť

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

10.03.2021 11:07

zaujímavá kombinácia

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

08.10.2021 20:48

Každému sa páči niečo iné no tepláky skôr doma a na cvičenie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE