Červená a vianoce idú skrátka k sebe :)
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
3 komentárov
Ideno
15.12.2012 21:40Krásna kombinácia. Myslím však, že nie každej žienke by pristala ... Mne veru nie :(. Teda myslím si :)
Dajana
14.12.2012 17:58náušnice a upletova saty su super! :)
Marieta Žulevičová
14.12.2012 16:31krásne, elegantné...červeno-zlatý máme aj vianočný stromček tak by som ladila :) tomu niet čo vytknúť...