Saténové pyžamo: Outfit, v ktorom môžeš pokojne stráviť celý deň!

Kedysi sme si hovorievali, že čo by sme dali za to, keby sme mohli pracovať z domu. Keby sme nemuseli skoro ráno vstávať do práce, chystať raňajky pre seba a pre deti a v zhone utekať zaviesť deti do školy či škôlky a, samozrejme, aj do práce. Naše slová asi boli kdesi vyslyšané, keďže už rok máme možnosť pracovať z domu. Nešťastná situácia okolo pandémie zvanej koronavírus nás „uväznila“ v našich domovoch. Najradšej by sme však boli, keby sa všetko vrátilo do starých koľají a keby sme boli opäť v tom každodennom zhone, no na to si zatiaľ počkáme. Ale kým budeme čakať, tak si užívajme to, čo teraz máme. Predovšetkým to, že môžeme pokojne celý deň stráviť v pyžame a nikto nás za to nevyhreší. Nemusíme riešiť naše každodenné líčenie do práce, tvorbu účesu a pod. Pokojne môžeme celý deň stráviť v pyžame. Ale na to, aby sme sa cítili v našej domácnosti pohodlne, je potrebné zvoliť predovšetkým pohodlné pyžamo!

saténové pyžamo pre ženy

Zdroj: Shutterstock®

Domáci nočný outfit aj na deň?

Už nejakú tú dobu sa hovorí o saténových obliečkach na vankúše ako o najlepších pre našu pleť a celkovo pre naše zdravie. No nielen povlečenie, ale aj oblečenie zo saténu je príjemné na dotyk a predovšetkým božské na nosenie.

A čo sa týka trendu, tak je len na vás či chcete byť sexy dračicou a siahnete priamo po saténovej košieľke alebo po šortkách a tielku na ramienka. Pre tie, ktoré sa chcú cítiť príjemne a pohodlne aj počas noci je ideálna košeľa a dlhé nohavice, ktoré vás budú príjemne chladiť. Avšak, keď sa už budete obzerať po nejakej košieľke, tak nezabúdajte ani na župan.

Horčicová farba je už nejaký ten piatok trendom číslo 1, ktorý ohúri mnohé z nás. Je to krásna farba, ktorá rozžiari váš deň hneď po prebudení. No ak vám táto farba nesvedčí, tak siahnite po inej farebnej kombinácii. Nemusíte sa báť ani kombinácie rôznych farieb alebo vzorov. Veď aj počas spánku môžeme byť očarujúce, no nie?

8 komentárov
Katarína Konečná

Katarína Konečná

18.03.2021 16:26

krásna farba

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

19.03.2021 12:04

Tento material nič pre mna

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

19.03.2021 16:36

mala som jedno saténové pyžamo, kúpené do nemocnice, prvé aj posledné, niet nad bavlnu

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

21.03.2021 04:21

krásna farba

Vaše meno:

Marta Kendrová

Marta Kendrová

02.04.2021 07:55

Nemám dobré skúsenosti so saténovým pyžamom

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

07.04.2021 23:32

pekná farba

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

08.10.2021 20:40

Je krásne no mám rada bavlnené pižamo

Vaše meno:

Anna Jasná

Anna Jasná

17.10.2022 19:29

Cez leto úplná topka :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE