Posledný krát vo svetri!
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
9 komentárov
Dorotka Fuchsová
01.11.2014 12:13krásne a najmä topánky 1.
ľubka Olexyová
30.10.2014 08:53okrem topánok ma všetko zaujalo,krásny svetrík,ktorý by som ešte využila cez jeseň
Zuzana Madarászová
29.10.2014 11:03tie topánky by som vymenila..
Martina Begalova
29.10.2014 09:18ano typicke pre jesen - balenie sa do hrubých svetrov :)
Katarína Šutvajová
28.10.2014 08:34topánky,svetrík,šatka sú super
Miriama Rusinová
27.10.2014 16:37kabelka & topánky sú nádherné, aj celkový outfit je krásny, veľmi pekný :) nič by som nemenila.
Andrea Vidová
27.10.2014 13:32príjemný jesenný outfit,niet čo vytknúť.
Jana Komadová
27.10.2014 10:56Oranžová šatka skvelý módny doplnok okamžite oživí tento outfit,jednoduché a vhodné na každodenné nosenie
Martina Zahoranová
27.10.2014 08:05pekné na jeseň priam stvorené