Vyhraj 3x balíček prípravkov NUANCE ABSOLUTE CAVIAR AND PEARL

V našich očiach predstavuje kaviár niečo luxusné, čo si nemôže dopriať úplne každý. Avšak obsiahnutý v kozmetike je dostupný pre každého. A nielen kaviár, ale aj extrakty z perál sú luxusnou zložkou, ktorá je pôžitkom pre našu pleť.  

Kaviár je pre našu pokožku doslova spásou. Obsahuje totižto bielkoviny, ktoré majú schopnosť zlepšiť bunkový metabolizmus a stimulovať tak tvorbu kolagénu. Je bohatý na nasýtené a polynenasýtené tuky i sacharidy, Sú v ňom obsiahnuté minerálne látky (draslík, sodík, vápnik, železo, fosfor), ktoré zlepšujú štruktúru bunkovej membrány tým, že chránia bunky pred oxidačným stresom. Nesmieme tiež zabudnúť na vitamíny, ktoré sú v ňom rovnako zastúpené, a to najmä vitamín A, E, D a F.

Vďaka tomu všetkému je kaviár nápomocný pri hydratácii pokožky, rovnako podporuje jej regeneráciu, pôsobí antioxidačne a chráni ju pred voľnými radikálmi.

Na druhej strane perly, resp. perlový prášok, ktorý sa v kozmetickom priemysle využíva, obsahuje aminokyseliny, stopové prvky, antioxidanty. Vysoký obsah vápnika podporuje regeneráciu pokožky i jej hydratáciu. Perlový prášok zároveň pomáha regulovať tvorbu kožného mazu. Aminokyseliny stimulujú kožné bunky k produkcii kolagénu, chránia pokožku pred znečistením a podporujú obnovu buniek.

Spoločne tieto zložky pokožku nielenže hydratujú, ale tiež podporujú jej regeneráciu, hydratáciu a zo všetkého najviac pomáhajú predchádzať jej predčasnému starnutiu. Objavte účinky týchto zložiek prostredníctvom pleťovej kozmetiky NUANCE od Dr.Max.

Tentokrát súťažíme o 3 balíčky produktov NUANCE, pričom každý z nich bude obsahovať:

Vyhrajte 3x balíček prípravkov NUANCE ABSOLUTE CAVIAR AND PEARL

Každým komentárom na našom webe pri Článkoch, Novinkách, Testoch, Videách a Receptoch máte väčšiu šancu vyhrať. :-)

Vždy, keď sa na našej stránke podelíte s nami a čitateľkami o svoj názor, radu alebo postreh, budete mať väčšiu šancu vyhrať. Počítajú sa všetky pridané komentáre počas trvania súťaže. POZOR, UPOZORNENIE: Ďakujeme za komentáre priamo k tejto súťaži, ale nimi sa do nej nezapájate!

Súťažíme od 5.10 do 18.10.2022

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Renáta Mularčíková

Andrea Hrtúsová

Dominika Molnárová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

4 komentárov
Dagmar Becková

Dagmar Becková

06.10.2022 10:07

Dobrý deň. Zaujala ma inšpiratívna moderná technológia starostlivosti o zuby. Technológie zažívajú neustály progres s objavovaním výskumov, bádaní a používaní v praxi. Mne osobne prinášajú veľký obzor a cestu za poznaním. Ďakujem.

Vaše meno:

Viera Cahajlova

Viera Cahajlova

08.10.2022 18:57

Veľmi kvalitná sada krémov v starostlivosti o pleť. A čo je hlavne, že je na báze prírodných aktívnych látok.

Vaše meno:

Marcela Kubelková

Marcela Kubelková

10.10.2022 10:03

Sada je na báze prírodných aktívnych látok a je super

Vaše meno:

Beata Kolkova

Beata Kolkova

11.10.2022 08:46

Nuance používam a sú to úžasné krémy. Z tejto rady som mala iba očný krém zatiaľ.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE