Vyhraj 3x vlasové prípravky so ženšenom v celkovej hodnote 26,70 €

Nie je nič lepšie ako prírodné zložky, pokiaľ ide o vnútornú výživu organizmu. Postupne však začíname objavovať účinky prírodných produktov, ktoré používame aj na ošetrovanie nášho zovňajšku. Takéto produkty samé o sebe predstavujú zdravší a šetrnejší spôsob starostlivosti o naše telo. A keď objavíte a spoznáte účinky ženšenu, ktorý je považovaný za tajomstvo večnej mladosti, budete ho chcieť rozhodne vyskúšať.

Ženšen je už po stáročia používaný v tradičnej čínskej medicíne, patrí k energetickým stimulantom a zároveň je skvelou zložkou pre starostlivosť o vlasy. Ide o liečivú rastlinu, ktorej korene a listy majú silné liečebné vlastnosti. Tradične a najčastejšie sa využíva v sušenej forme, z ktorej sa pripravujú čaje so zdravotnými účinkami, no vďaka svojim blahodarným účinkom sa využíva aj v kozmetickom priemysle, a to buď v pleťových, telových alebo vlasových prípravkoch.

Ženšen posilňuje vlasové folikuly, čo zároveň vedie k spevneniu vlasov a predchádzaniu ich vypadávania. Taktiež preventívne pomáha proti lámaniu vlasov a ich krepovateniu. Okrem toho je ženšen odpoveďou na lupiny, ktoré spôsobujú nepríjemné svrbenie hlavy. Obsahuje totižto veľké množstvo saponínov, ktoré majú antibakteriálne účinky. Tie zabezpečujú odstránenie lupín z povrchu pokožky hlavy a zároveň pomáhajú predchádzať ich opätovnému vzniku.

Ženšen je skutočne jednou z tých rastlín, ktorých účinky sa oplatí vyskúšať. A niet pochýb o tom, že si ich rozhodne zamilujete. Aj keď na prvý pohľad, respektíve privoňanie, nemusí zaujať svojou vôňou, jeho účinky v tomto prípade hovoria za všetko. Ak by ste ich chceli overiť a vyskúšať, akú silu v skutočnosti ženšen má, tak sa zapojte do našej súťaže, v ktorej môžete vyhrať ženšenový balíček na vlasy spolu so ženšenovým telovým peelingom. Každý výherný balíček bude obsahovať:

  • vyživujúci šampón s koreňom ženšenu – vysoký obsah extraktu ženšenu zabezpečuje výživu vlasov, stimuluje imunitný systém pokožky hlavy, obnovuje vlasovú štruktúru, zlepšuje ich kvalitu a predlžuje životný cyklus;
  • regeneračný balzam na vlasy s koreňom ženšenu – aktívne obnovuje štruktúru vlasov, stimuluje ich rast, zabraňuje vypadávaniu vlasov, zabraňuje tvorbe lupín a chráni vlasy pred stratou vlhkosti;
  • telovú soľ so ženšenom – účinne čistí a odstraňuje odumreté časti pokožky, chráni ju pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia a robí ju hladkou.

 

Vyhraj 3x vlasové prípravky so ženšenom v celkovej hodnote 26,70 €

 

Správnu odpoveď nájdete tu: tiandekozmetika.sk

Súťažíme od 27.2. do 13.3.2019

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Barbora Jagnesakova

Petra Kobzošová

Marcela Antalová

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

tiande vlasové a telové prípravky so ženšenom

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Elena Švachová

Elena Švachová

27.02.2019 23:27

výhra by potešila ;)

Vaše meno:

Miška Hazuchová

Miška Hazuchová

08.03.2019 07:47

Vyzerá to zaujimavo :)

Vaše meno:

Zuzana Šoupalová

Zuzana Šoupalová

09.03.2019 15:26

6 ročného ženšenu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE