Vyhraj 4x Liptavia SOS krém – Sila prírody, ktorý ťa zachráni v hodine dvanástej!

Starostlivosť o pleť je alfou a omegou krásnej, zdravej a žiarivej pleti. Všetci nám hovoria, že túto starostlivosť netreba nikdy podceňovať. Ale niekedy aj pri tej najlepšej a najpoctivejšej starostlivosti sa môže stať, že sa na našej pleti objavia nejaké nedokonalosti. Pleť je totižto odrazom nášho vnútra, preto ak si doprajeme niečo, čo sa našej pleti alebo celkovo nášmu organizmu nepáči, dá nám to najavo. Na pleti sa nám tak môžu objaviť vyrážky, žačervenané či suché miesta, ktoré si vyžadujú špeciálnu starostlivosť.

V tomto prípade je vhodné obrátiť sa na pleťové krémy s obsahom prírodných zložiek, medzi ktoré patria výťažky z rastlín, prírodné oleje, vitamíny i rôzne kyseliny – tie dokážu zachrániť situáciu. Aby ste však nič nenechávali na náhodu, mali by ste mať vo svojej tajnej zásuvke prírodný SOS krém od značky Liptavia s obsahom tých najlepších zložiek, ktoré poznali a používali aj naše prastaré mamy a mamy ich mám. Jednoducho zložky, ktoré dokážu skutočné zázraky.

V SOS kréme je v prvom rade obsiahnutý slnečnicový olej, ktorý sa vyznačuje protizápalovými účinkami. Tento olej zároveň pleť chráni pred voľnými radikálmi a chráni pokožku pred ďalšími vonkajšími vplyvmi. Okrem slnečnicového oleja krém obsahuje bambucké a kakaové maslo disponujúce hydratačnými účinkami. Masla majú tiež protizápalové, hojivé a upokojujúce účinky.

V ďalšom rade sa v kréme nachádza mnohými obľúbené Aloe Vera, ktoré je známe svojimi upokojujúcimi a čistiacimi účinkami. Lipa a rumanček pomáha vyrovnávať farebný tón pleti, upokojovať ju, hydratovať a pleti tiež pomáhajú v boji proti starnutiu pleti.

Napokon v zložení krému nájdete aj kyselinu hyalurónovú a vitamín E. Kyselina hyalurónová podporuje hydratáciu pleti, udržuje v pokožke vlahu a vitamín E posilňuje pleťové bunky, chráni a urýchľuje ich regeneráciu.

Viac informácii o SOS kréme nájdete aj v našom test: SOS krém Liptavia – prírodný pleťový krém zo srdca Liptova

 

Vyhrajte 4x Liptavia SOS krém – Sila prírody, ktorý ťa zachráni v hodine dvanástej!

Správnu odpoveď nájdete tu: www.naureus.sk

Súťažíme od 24.09. do 05.10.2020

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Zuzana Václaviková

Martina Somorovská

Lenka Geršiová

Renáta Mularčíková

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

5 komentárov
Martina Václaviková

Martina Václaviková

25.09.2020 01:35

Na sľubný krém, tak akurát zložiek. Obsiahnuté maslá, aloe vera, kyselina hyalurónová s vitamínom E - to by mohlo zafungovať.

Vaše meno:

Ivana Ragulová

Ivana Ragulová

25.09.2020 18:17

V SOS kréme je okrem kyseliny hyalurónovej aj vitamín E

Vaše meno:

Alžbeta Stanková

Alžbeta Stanková

26.09.2020 15:39

veru, rada by som tento krém vyskúšala

Vaše meno:

Monika Šuleková

Monika Šuleková

07.10.2020 09:45

v kréme je okrem kyseliny hyalurónovej aj vitamín E a to my starší už potrebujeme

Vaše meno:

Lenka Geršiová

Lenka Geršiová

24.10.2020 17:34

Prišla už niekomu výhra?

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE