Zimné svadobné peleríny: Inšpiruj sa krásnymi kúskami!

Plánujete svoju svadbu v zimnom období? V tom prípade je potrebné myslieť v rámci svojej svadobnej výbavy i na teplú pelerínku, ktorá bude vaším štýlovým doplnkom i ochranou pred chladným počasím zároveň.​ Pelerínky sú v kurze, a preto sa nebojte pri výbere siahnuť po peleríne s kožušinou či iným zatepleným materiálom, ktorá vám v chladnom zimnom počasí určite padne vhod. 

Doplnok či nevyhnutnosť?

Vhodne zvolená a k šatám zladená pelerína môže pozdvihnúť váš svadobný look na ďalšiu úroveň. Zároveň by sa však pelerína na svadbe počas zimy dala nazvať nevyhnutnosťou. Elegantnosť pelerín spočíva v jej zapnutí na jeden gombík pri krku, a tak dáva možnosť vyniknúť šatám v plnej kráse, aj napriek tomu, že ju máte oblečenú. Na trhu nájdete však mnoho rôznorodých druhov, stačí si len vybrať. Kratšiu kožušinovú pelerínu, dlhšiu pelerínu s kapucňou, pelerínové plášte či dokonca farebnú pelerínu, ktorá vaše šaty ešte viac oživí. Všetky modely pelerín však vynikajú svojou jemnosťou, eleganciou a ženským šmrncom, a preto sa nebojte po nich siahnuť a zažiariť v nich vo svoj veľký svadobný deň.

Pozri aj: Svadba ako z rozprávky? Zaobstaraj si svadobný koč!

nevesta

Zdroj: Shutterstock®

pelerína

Zdroj: Shutterstock®

svadobná kožušina

Zdroj: Shutterstock®

svadobné prípravy

Zdroj: Shutterstock®

svadobné doplnky

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

11.03.2014 18:19

jééjjj,to je nádherné :))

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.03.2014 19:08

nádherné ako z rozprávky ja som mala tiež svadbu v zime 1.februara lenže strašne dávno a mala som pelerínku no takú jednoduchú no v tej dobe peknú

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

18.04.2021 06:20

Veľmi sa mi páčia tie dlhé s kapucňou, mi pripomínajú rozprávku Červená čiapočka :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE