Luxusné svadobné šaty s viac ako 200-tisíc Swarovského krištáľmi: Kto si tento luxus obliekol?

Luxusné svadobné šaty pochádzajúce z dielne svetoznámeho módneho návrhára Michaela Cinca zažiarili na výnimočnej svadbe v Abú Dhabí. Ide o jedinečné svadobné šaty, ktoré boli vytvorené podľa požiadaviek nevesty a obsahujú viac ako 200-tisíc Swarovského krištáľov. Pokiaľ ide o luxusné výtvory, tak práve Michael Cinco patrí medzi tých návrhárov, ktorý sa neboja výziev a dokážu splniť akékoľvek, a to aj tie najpodivnejšie, požiadavky neviest. V súčasnosti do pozoru postavil všetky nevesty, pretože celý svet obleteli zábery luxusných svadobných šiat, ktoré by si chcela aspoň raz obliecť každá nevesta.

Svadobné šaty s trojmetrovou vlečkou sú azda snom každej nevesty. Vlečka týchto luxusných šiat je vytvorená podľa predlohy, ktorou boli v tomto prípade tulipány. Tulipány obľubuje práve tá nevesta, pre ktorú boli tvorené. Aj keď miestami vlečka vyzerá, akoby na nej neboli listy tulipánov, ale šupiny z kapra, veríme, že neveste spravili ozajstnú radosť a splnili jej očakávanie.

Luxusné šaty so Swarovského krištáľmi

Výroba týchto šiat trvala viac ako 1000 hodín a pracovalo na nich 15 skúsených „remeselníkov“. Musíme však podotknúť, že šaty si neobjednala „obyčajná“ nevesta, ale boli vytvorené pre nevestu z prominentnej rodiny z Abú Dhabí.

Samozrejme, takouto prácou je potrebné pochváliť sa aj na sociálnych sieťach. Ak teda ešte nesledujete módneho návrhára na Instagrame, ktorého tam nájdete ako @michael5inco, tak by ste to mali hneď napraviť. Michael má viac ako 1 200 000 fanúšikov, s ktorými veľmi rád zdieľa svoju tvorbu. Nájdete tam viac podobných kúskov, ktoré vám dokážu vyraziť dych.

Na prvý pohľad vyzerá, že tieto svadobné šaty nie sú veľmi ľahké, keďže ich prenášalo 7 ľudí, no Cinco tvrdí, že sa to len zdá a že sa v skutočnosti vznášajú. Je neuveriteľné, čo si dokážu nevesty vymyslieť a je ešte neuveriteľnejšie, že skúsení návrhári dokážu splniť všetky požiadavky. Ale vraví sa, že kde sú peniaze, tam je cesta!

Pozri aj: NOYA by Riki Dalal – Amor kolekcia svadobných šiat, do ktorých sa zamiluješ

Galéria: Svadobné šaty so swarovského kryštálmi

5 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

17.02.2020 07:28

Bez tej vlečky by sa mi páčili viac....

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.02.2020 22:16

Je neuveriteľné, čo si dokážu nevesty vymyslieť a je ešte neuveriteľnejšie, že skúsení návrhári dokážu splniť všetky požiadavky

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.02.2020 19:06

luxusné, ale ...

Vaše meno:

Lenka Geršiová

Lenka Geršiová

27.02.2020 14:20

Sú nádherné.

Vaše meno:

Kristína Sekeráková

Kristína Sekeráková

23.09.2021 07:27

Zbytočne vyhodené peniaze :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE