TEST: AVON SuperSHOCK Brights fialová riasenka

Najbližšie moje recenzie budú čiste venované riasenkám, ktoré som si posledné týždne vzala "pod zúbok". Uvidíte tak niekoľko rôznych riaseniek v niekoľkých značkách, a možno práve vďaka týmto testom si nájdete tú pravú pre seba :)

 

Dnes som si vybrala farebnú - fialovú riasenku od AVON-u - SuperSHOCK Brights, ktorá by mala riasam dodať až 12x väčší objem(založené na výsledkoch inštrumentálnych laboratórnych testov uskutočnených na umelých riasach). 

 

Ak by som mala hovoriť za seba, nikdy si riasenky nevyberám podľa toho, či sú objemové, predlžujúce alebo obe v jednom. Riasenku musím vyskúšať a až potom zistím, či sa mi efekt páči alebo nie.

avon-riasenka

Zdroj: Shutterstock®

Okrem objemu by riasy mala pokryť žiarivou farbou a rozžiariť ich. Ja mám svoje riasy čierne, takže efekt až taký viditeľný nie je, no verím, že na svetlejších riasach by to mohlo vyzerať oveľa zaujímavejšie!

supershock

Zdroj: Shutterstock®

Prelomová špirálovitá kefka s jedinečnými kľukatými kanálikmi uľahčuje nanášanie riasenky a dodáva jednotlivým vrstvám rias odvážny objem, čo budete môcť vidieť na fotografiách nižšie, kde na prvej mám riasy v "prirodzenej polohe", na druhej som ich vytočila klieštikmi, a na poslednej som aplikovala 2 vrstvy riasenky.

avon-spirala

Zdroj: Shutterstock®

Pokrokové zloženie Lash-building s obsahom zhusťujúcich vlákien a proteínov obalí každú riasu a vytvára efekt maximálne hustých rias bez toho, aby riasy zaťažovalo. Riasenka je oftalmologicky testovaná a hypoalergénna. Ja mám oči veľmi citlivé a môžem potvrdiť, že ich absolútne nedráždi, a rovnako je vhodná i pre nositeľky kontaktných šošoviek - to mám tiež na sebe otestované :))

avon-mascara

Zdroj: Shutterstock®

Rada by som Vám však dala jednu cennú radu, ktorá Vám predĺži životnosť každej riasenky. Možno máte vo zvyku kefkou počas vyberania z tuby pumpovať hore-dole, že sa nemýlim?! :)) Tak to už prosím nerobte, pretože tým sa dnu dostáva vzduch, a práve ten spôsobí oveľa rýchlejšie vysychanie riasenky. Ak potrebujete na kefku nabrať viac farby, stačí ak ňou zopárkrát pootočíte po obvode tuby. :)

avon

Zdroj: Shutterstock®

SuperSHOCK Brights je spolu dostupná v troch odtieňoch - teda okrem tohto fialového je ešte zelená a modrá. Na bežné nosenie ju asi nevyužijem, no v lete to bude myslím pekné oživenie líčenia, čo poviete? Vyskúšali by ste farebnú riasenku?

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.05.2015 20:31

určite by som ju rada vyskúšala asi tú fialovú v lete to určite vyzerá fajn

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

04.05.2015 11:56

Farebne riasenky som neskúšala, ale táto fialová by sa určite hodila na leto :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 18:28

farebné riasenky som neskúšala skôr holdujem klasicej čiernej

Vaše meno:

Lucia Buďáčová

Lucia Buďáčová

04.05.2015 21:03

Ja používam tiež fialovú, síce nie túto (zatiaľ) ale určite vyskúšam aj túto

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

15.05.2015 19:24

Je to zaujímavé fialová riasenka používam iba čiernú

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:18

hravá letná mladistvá.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:53

Pre mňa asi najlepšia riasenka z Avon-u. Samozrejme čierna je top.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE