TEST: COLLISTAR ultra žiarivý lesk na pery

Minulý týždeň som vám prisľúbila recenziu na masielko na pery od značky COLLISTAR. Ja ho volám maslo, no podľa oficiálneho popisu je to lesk. Názov je však nepodstatný, pretože produkt je to v skutku výborný.

Masiel mám doma už niekoľko, no nie každé z nich je také ako toto. :))

 

Na začiatok by som rada uviedla jeho oficiálny popis, aby ste boli všetky ,,v obraze".

 

Collistar Twist Gloss Ultrabrillante - Ľahká, vláčna a krémová konzistencia sa rozplýva na perách a uvoľňuje nádhernú, extra žiarivú farbu. Exkluzívna zmes polymérov dodáva perám hladký povrch a žiarivý lesk so zárukou výnimočného komfortu. Obsahuje kolagén v mikrokapsulách a kyselinu hyalurónovú, ktoré po absorpcii dodávajú perám spevnenie a 3D objem. Dokonale hydratuje pery. Neobsahuje parabény.

 

Testovala som aj: COLLISTAR lak na nechty s gélovým efektom

collistar-lesk-na-pery

Zdroj: Shutterstock®

Na úvod musím pochváliť luxusné balenie a najmä samotný odtieň 205 MAGENTA, ktorý je skutočným fešákom. :) Spomedzi ponúkaných odtieňov je môjmu srdcu najbližší.

 

Čo sa výrazných odtieňov týka, používam len tie, ktoré sú ladené doružova či fialova. Červené mi totiž vôbec nesvedčia. No čo sa týchto týka, nemám problém použiť ich aj v prípade výraznejšieho líčenia očí. A zase naopak, keď som nalíčená úplne jemne, použijem takéto sýtejšie farby, aby celé líčenie nepôsobilo nudne.

collistar-twist-gloss

Zdroj: Shutterstock®

Popis korešponduje s realitou, pretože produkt sa pri aplikácii jemne rozotiera, no zároveň pery pokrýva intenzívnou farbou. Na fotografiu sa mi, žiaľ, totožný odtieň nepodaril zachytiť, takže si skúste predstaviť ešte o niečo väčšiu intenzitu.

 

Dá sa však aj vrstviť a vďaka tomu sa dá docieliť naozaj výrazný ružový odtieň. Čo obdivujem najviac je to, že pod tento lesk nie je potrebné používať balzam. Toto je v podstate balzam, rúž a lesk v jednom. Pery vynikajúco hydratuje, zvláčňuje, zjemňuje ich povrch a úplne najviac oceňujem, že nezalieza do vrások.

collistar-gloss-ultrabrilliante

Zdroj: Shutterstock®

Má sladučkú vanilkovú vôňu, ktorú dokonca cítim aj po nanesení produktu na pery. Výdrž na perách je vynikajúca a aj keď už po nejakom čase nie je taký intenzívny, ako ihneď po nanesení, pery stále pekne farbí a vyživuje. Pre mňa je tento produkt jednoznačným favoritom tohto leta, pretože ho používam takmer dennodenne. :)

collistar-ultra-ziarivy-lesk

Zdroj: Shutterstock®

Dúfam, že aj vy na fotografii vyššie, vidíte tie mini fialkové čiastočky, ktoré sa mi podarilo zachytiť aj na perách - čo som vôbec nedúfala. Neviem či to možno nazvať perleťou, no vytvára to krásny výsledný efekt, na slniečku nehovoriac.

collistar-maslo-na-pery

Zdroj: Shutterstock®

Myslím, že tých superlatívov tu dnes bolo až-až, preto na záver iba toľko - ak ste stále nenašli to pravé masielko na pery, neváhajte vyskúšať tieto od Collistar. Dostupné sú (pokiaľ mám správne informácie) v 5-tich rôznych odtieňoch, z ktorých, verím, že minimálne jeden sa bude páčiť každej z vás.

 

Ja sa na tie zvyšné štyri pôjdem čoskoro pozrieť a verím, že si tiež aspoň jeden so sebou odnesiem domov. :)

collistar-205-magenta

Zdroj: Shutterstock®

collistar-magenta-gloss

Zdroj: Shutterstock®

6 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.08.2015 20:47

tá farba je skvelá :)

Vaše meno:

Juliana Lukačovičová

Juliana Lukačovičová

17.08.2015 08:56

krásny odtien, milujem takéto maslíčka na pery hlavne v lete :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

17.08.2015 09:33

vyzerá naozaj kvalitne čomu nasvedčuje aj značka :)

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

26.09.2015 13:32

krásna farba :)

Vaše meno:

Simona Fašungová

Simona Fašungová

07.12.2015 12:25

lesk mám v odtieni Corallo Rosa a je tiež krásny

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:25

Odtieň veľmi peknunký

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE