TEST: Dermacol - Glamour Sparkling Nail Polish

Privítajte jeseň krásnymi a trblietavými nechtami s lakmi od značky Dermacol z radu glamour sparkling nail polish. Nechty Vám budú doslova žiariť

Počas leta naše ruky hýrili rôznymi farebnými lakmi, no tak ako prichádza jeseň, meníme aj štýl líčenia, obliekania či lakovania nechtov. Na jesenné obdobie sú skôr vhodné zlatisté a tmavšie odtiene, metalický efekt a trblietky. Značka Dermacol predstavila nový rad luxusných lakov na nechty z radu glamour sparkling nail polish.

 

 

V tejto trblietavej kolekcii lakov môžete nájsť 5 odtieňov. Ja som vyskúšala pre vás 2 nádherné odtiene.

 

 

Ako som už prezradila kolekcia lakov od Dermacolu je plná trblietok a zaručuje vysoký lesk. Každý odtieň sa môže pýšiť bohatou zásobou maličkých trblietok, ktoré zaručene rozžiaria vaše nechty a dodajú im nádych luxusu.

 

 

Fľaštička s lakom má 9 ml čo je podľa mňa dostatočne objemné a lak vydrží aj pri častej aplikácii dlho. Vrchnáčik je zlatej farby a balenie ako také pôsobí luxusne. Upútal ma nápis vysoko lesklý a trblietavý, bola som zvedavá či lak bude na nechtoch vyzerať tak ako pôsobí vo fľaštičke.

 

 

Odtiene nie sú očíslované ako to býva zvykom. Lak č. 1 je jemný fialovo-ružový, podobné odtiene sa často používali pred asi desiatimi rokmi. Lak. č. 2 je jemný zlatý, nie je to klasická zlatá, ale pôsobí skôr ako ružové zlato.

Oba laky však majú glamour vzhľad. Nanášanie laku je hračkou vďaka jednoduchému štetčeku, ktorý lak rovnomerne rozotrel po nechte. Naniesla som si dve tenšie vrstvy, jedna vrstva sa mi zdala byť dosť jemná.

 

 

Čo ma trochu sklamalo bolo schnutie laku – trvalo dosť dlho. Keďže som zvyknutá na laky, ktoré do 2-3 minút uschnú, schnutie tohto laku sa mi zdalo ako večnosť. Bude to spôsobené asi hustejšou konzistenciou a vysokým obsahom trblietok.

 

 

Veľmi sa mi páči konečný efekt po uschnutí laku, nechty sú nádherne lesklé a trblietavé. Myslím, že ešte som nemala lak, ktorý by sa leskol viac. Na pobyte na slniečku som sa na ne nevedela vynadívať, ako silno sa trblietali!

 

 

Na 4 deň od nalakovania som zbadala, že na končekoch nechtov sa lak začína strácať a na 6. deň sa začal aj odlupovať. Hodnotím to však pozitívne, pretože som mu dala dosť zabrať a nemala som ani nanesený vrchný priesvitný lak. Ak chcete zažiariť,  laky z radu glamour sparkling nail polish vás nesklamú :)

 

Odporúčaná cena je 3, 79 eur. 

Zdroj foto: www.dermacol.sk
1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.09.2014 09:38

krásne laky perleťové.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE