TEST: Pomarančový zázrak - Ziaja sprchové mydlo

Pokiaľ vás kozmetika Ziaja očarila rovnako ako mňa a moje kolegyne, nasledujúci príspevok je pre vás ako stvorený. Predstavujem vám Krémové sprchové mydlo s úžasnou vôňou

 

Pokiaľ vás poľská kozmetika Ziaja očarila rovnako ako mňa a moje kolegyne, nasledujúci príspevok je pre vás ako stvorený.

 

Predstavujem vám ďalší úžasný výrobok-Krémové sprchové mydlo s energickou vôňou pomarančov z oranžovej pomarančovej línie kozmetiky Ziaja.

 

 

Keď si uvedomím, že pred pár mesiacmi som okolo tejto kozmetiky chodila v obchodoch bez povšimnutia, nedokážem to jednoducho pochopiť. Práve táto značka mi dennodenne dokazuje, že existuje kozmetika, ktorá je jednoducho úžasná - svojimi účinkami, vôňou, dizajnom a výbornou cenou. Možno moje pátosy vyznejú smiešne, ale inak mi nedá.


Poďme však k samotnému testovaniu. Na testovanie sa mi dostala do rúk 500 ml flaštička (rodinné balenie) vo veselej oranžovej farbe. Ako som písala už v úvode, na Ziaji sa mi páči práve jednoduché a zároveň efektné balenie. Už samotný obal, farba a jednoduchá ilustrácia pomaranča vám napovie, že ide o pomarančové sprchové mydlo.

 

Pomarančový zázrak - Ziaja sprchové mydlo


Čo hodnotím ako veľmi praktické je fakt, že fľaštička má priehľadné oranžové balenie a tak máte vždy prehľad o zostatku sprchového mydla v nej.


Poďme hodnotiť vôňu. Čo sa týka vône, zo sprchových mydiel je to tá najúžasnejšia vôňa, akú som kedy mala na poličke v sprchovom kúte. Vôňa čerstvo vytlačenej pomarančovej šťavy a pomarančovej kôry, ktorá je taká intenzívna, že aj po únavnom pracovnom dni vás dobije novou dávkou energie. Už len pre túto sviežu citrusovú vôňu jedno veľké ÁNO.

 

Pomarančový zázrak - Ziaja sprchové mydlo


Sprchové mydlo ma však prekvapilo aj svojou farbou, ktorá je presne taká ako samotné balenie. Sýtooranžová farba mydla má redšiu krémovú konzistenciu, čo mi však vôbec ale vôbec neprekáža. Nečakajte ani superpenivý efekt. Sprchové mydlo umyje vašu pokožku jemne, nespôsobí vám žiadne nepríjemné podráždenie a nenaruší prirodzené Ph pokožky, nakoľko obsahuje umývacie zložky rastlinného pôvodu. Pomarančové maslo, D-panthenol a coco-glucozidy zabezpečia premastenie a zmäkčenie kože

 

Pomarančový zázrak - Ziaja sprchové mydlo
 
Pomarančový zázrak - Ziaja sprchové mydlo


Celkové resumé: Pokiaľ hľadáte šikovného pomocníka, ktorý vašu pokožku nedráždi, vyživí ju a navyše aj krásne vonia, Pomarančové krémové sprchové mydlo od Ziaji je to pravé ,,orechové“(v tomto prípade asi skôr pomarančové) pre vás.

 

500 ml balenie kúpite približne za 3,79 €.
 

Zdroj foto: www.ziaja.sk
4 komentárov
dominika4848

dominika4848

10.09.2013 11:34

musim skusit aj tuto znacku :)

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

13.09.2013 13:36

Tak to som ešte nemala, musí byť super...

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

24.01.2014 19:12

Tento produkt chcem už konečne vyskúšať, čítam na neho samé dobré recenzie :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 17:12

opäť skvelý výrobok od značky ziaja :) len mne ten pomaranč veru nevonia.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE