TEST: Dove pena do kúpeľa

Máte chuť na kúpeľ ktorý vás bude rozmaznávať? Prinášam vám super tip na penu do kúpeľa, vďaka ktorej zažijete z vášho kúpeľa úžasný zážitok. Nájdite si čas na relax

 

Máte chuť na kúpeľ ktorý vás bude rozmaznávať? Prinášam vám super tip na penu, vďaka ktorej zažijete z vášho kúpeľa úžasný zážitok.

 

Nájdite si čas na relax, vyskúšajte si do bežného kúpeľa pridať túto úžasnú voňavú penu Dove a uvidíte, že mám pravdu !

 

Pena do kúpeľa, ktorú som pre vás dnes otestovala má prenikavú neodolateľnú vôňu vanilky, vďaka ktorej budete mať z vášho kúpeľa ešte väčšie potešenie. Pena obsahuje aj bambucké maslo, ktoré má za úlohu vašu pokožku zvláčniť a po kúpeli bude krásne jemná a hebká.

  

Dove pena do kúpeľa

 

Stačí malé množstvo a váš kúpeľ sa v okamihu môže zmeniť na veľmi príjemný zážitok. Okrem príjemnej vanilkovej vône a bambuckého masla obsahuje táto pena aj 1/4 hydratačného krému, ktorý vytvára bohatú krémovú penu pre úžasne rozmaznávajúci zážitok z kúpeľa.

 

Dove pena do kúpeľa

 

Pena je balená v klasickej bielej fľaške, ako má značka Dove väčšinou zabalené sprchové gély a peny do kúpeľa. Objem tohto balenia je väčší 500 ml, vďaka čomu vám pena aj dlhšie vydrží. Konzistencia Dove peny do kúpeľa je redšia a má bielu farbu. Vonia krásne ako vanilka, no cítim v nej ešte niečo príjemné, zrejme to bude vôňa bambuckého masla.

 

Dove pena do kúpeľa

 

Ako môžete vidieť na fotke nižšie, naozaj vznikne krásna jemná krémová pena. A keby ste cítili tú neodolateľnú vanilkovú vôňu, hmmm... Značka dove je naozaj príjemná a jemná k vášmu telu. S touto penou do kúpeľa som v plnej miere spokojná a môžem vám ju odporučiť.

 

Dove pena do kúpeľa

 

Obsah balenia je 500 ml a odporúčaná cena približne 4,90 €

4 komentárov
dominika4848

dominika4848

09.09.2013 10:22

tak takyto kupel si daj moze byt fajn najma v chladnejsom pocasi

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.09.2014 17:29

radšej by som si od DOVE kúpila nejaký sprchový gél.

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 23:22

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 23:22

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE