TEST: L´Oréal Paris – linka Super Liner Smokissime & tiene Color Riche L´Ombre Pure

Smokey eye je líčenie, ktorým zaujmete snáď každého. Zmyselne zvýraznené oči, podfarbené spleťou čierneho dymu. Vždy sa mi toto líčenie nesmierne páčilo na iných, no priznám sa, že ja som sa v takýchto tmavých odtieňoch necítila príliš dobre. Zato s výraznými rúžmi problém nemám nikdy a nosím ich neustále. :-)

 

Zdá sa však, že svoj názor na toto líčenie postupne zmením, a to aj vďaka dnešným pomocníkom – Linke Super Liner Smokissime (odtieň 100 Black Smoke) a očným tieňom Color Riche L´Ombre Pure (odtieň 100 Matte).

 

 

Odporúčame prečítať: True Match Genius 4 v 1 od L´Oréalu

loreal-smokey-eye-smokissime

Zdroj: Shutterstock®

Zopár informácií o testovaných produktoch

 

Super Liner Smokissime – Púdrové očné linky sú ideálne pre vytvorenie dymového líčenia. Linky sa nanášajú jednoducho vďaka penovému aplikátoru a ich aplikáciu je možné previesť v jednom ťahu. Vy sami môžete rozhodnúť o tom, či bude líčenie jemnejšie alebo výrazné. Linky vydržia na vašich viečkach neporušené po dobu 14 hodín.

 

Color Riche L´Ombre Pure – Očné tiene s krásnou a intenzívnou farbou. Zamatovo jemné očné tiene sa ľahko nanášajú, odolávajú oteru a teplu. Na výber máte z variantov: matte, smoky, lumiere a nude. 

 

 

Odporúčame prečítať: Ako si zvoliť tú správnu farbu vlasov na leto?

loreal-smokey-eye-smokissime

Zdroj: Shutterstock®

Čo na testované produkty hovorím ja?

 

Ako som napísala na začiatku, s tmavými očnými tieňmi (čierna, tmavomodrá a iné) som si nikdy príliš nerozumela a uprednostňujem skôr nenápadnejšie líčenie očí, ktorému dodám iskru pomocou výrazného rúžu na pery. Na kombináciu týchto dvoch pomocníkov som však bola zvedavá a do líčenia som sa s chuťou pustila.

 

Linka na oči je balená do hrubšej čiernej tuby so zlatými detailmi. Vo vnútri sa ukrýva čierny penový aplikátor v tvare slzičky, ktorý je napustený čiernym púdrom. Spočiatku som pochybovala o dlhej výdrži linky, no používam ju už niekoľko mesiacov a stále je ako nová. Na viečko sa aplikuje ľahko a problém nie je ani s rozmazávaním. Pri šikovnej manipulácii si oko dokážete pekne vytieňovať a nie je potrebný ani štetec na rozmazanie. 

 

 

Odporúčame prečítať: L´oréal Paris – Pleťová starostlivosť

loreal-smokey-eye-smokissime

Zdroj: Shutterstock®

Mono tieň je balený do pozlátenej paletky v tvare štvorca, s oblými okrajmi a priehľadným stredom. Ak hľadáte tú najčiernejšiu čiernu, práve ste ju našli :-). Tiene sú dobre pigmentované a pri nanášaní na viečko neprášia. Pri tomto líčení som nepoužila ani podkladovú bázu (no ak sa chystáte na dôležitú udalosť, radšej si ju pre istotu naneste, aby bol výsledok dokonalý po celý deň). Líčenie zostalo takmer nepoškodené od rána až do večera. V posledných hodinách sa už začala strácať intenzita líčenia, no i tak si myslím, že výdrž bola naozaj slušná. 

 

 

Odporúčame prečítať: L´oréal Paris FALSE Lash Superstar - riasenka, ktorej neodoláte

loreal-smokey-eye-smokissime

Zdroj: Shutterstock®

Postup líčenia: Pred líčením som si upravila obočie mojimi obľúbenými tieňmi. Na viečko, tesne k riasam, nanesiem hrubšiu očnú linku. Vôbec sa neobávajte toho, že nie je dokonalá, budeme ju aj tak rozmazávať a výsledkom má byť predsa dymové líčenie. Potom vezmem štetec, linku jemne rozmažem smerom nahor a ku vonkajšiemu kútiku oka. Nezabúdame ani na spodné viečko, ktoré taktiež linkou orámujem. Potom, štetcom určeným na blending (rozmazanie), nanesiem očný tieň do vonkajšieho kútika oka a poriadne vytieňujem smerom dovnútra. Do vnútorného kútika oka nanesiem štipku trblietavého bieleho očného tieňa, ktorý nám líčenie rozžiari. Na záver už len vytvorím tenšiu očnú linku a riasy pretriem špirálou.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Máte rada smokey eye líčenie?

 

Vyskúšali ste už testované tiene alebo očnú linku?

4 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

05.10.2015 10:08

krásne líčenie, takéto sa mi veľmi páči, tiež sa tak podobne zvyknem líčiť niekedy :) a tieto výrobky som ešte neskúšala

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

05.10.2015 12:43

licenie na sposob dymovych oci mam velmi rada. testovanu kozmetiku som nemala moznost zatial vyskusat.

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

06.10.2015 23:09

tie púdrové oční linky ma zaujali už dávnejšie :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.01.2016 10:40

krásne fotky sú to... wau zaujalo ma to :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE