TEST: Oriflame – Toaletná voda My Naked Truth

V prirodzenosti je krása! Staré známe porekadlo má naozaj niečo do seba a nesie v sebe kus čistej pravdy. Možnože práve toto si pomysleli tvorkyne novej vône, Oriflame – My Naked Truth /moja nahá pravda/ Amandine Clerc-Marie a Christiane Plos, ktorá v sebe nesie ženskosť a priro-dzenosť zároveň.

 

„Nebojte sa odhaliť svoju prirodzenú krásu, dajte vyniknúť svojmu šarmu a nič neskrývajte.“

 

Toaletná vola My Naked Truth svojou kompozíciou môžeme zaradiť do rodiny vôní kvetinovo-ovocno-drevitých.  Toaletná voda je veľmi jemná, krásne vás zahalí do zmyselného závoja harmónie ovocných vôní a potrhne tak váš šarm  a krásu, nič neskrývajte, buďte sama sebou, buďte ženou.

Oriflame – My Naked Truth

Zdroj: Shutterstock®

Zloženie Toaletnej vody My Naked Truth vás vo svojich delikátnych vrchných tónoch prekvapí žiarivou sviežosťou kvetu jablone zmiešaných so šumivým bergamotom z Kalábrie a sladkým šťavnatým liči. Srdce vône rozžiari zamatová marhuľa, osmant japonský a výrazné známky divej ruže. Drevitý základ vône je postavený na cédrovom a santalovom dreve. Kvetinové zastúpenie v základe vône nesie kvet bavlny, ktorým je inšpirovaná vôňa My Naked Truth.

Oriflame – My Naked Truth

Zdroj: Shutterstock®

Ako som už spomínala nová toaletná voda od Oriflame je inšpirovaná kvetom bavlny a jeho nežnými pukmi. Počas toho ako bavlník dozrieva mení sa postupne farba kvetu cez bielu, žltú až do púdrovo-ružovej. Presne do odtieňu tejto krásnej jemnej ružovej farby sa zahalil aj flakón vône.

Oriflame – My Naked Truth

Zdroj: Shutterstock®

Balenie vône je veľmi ženské, jemné a nežné. Krabičku zdobí v jej srdci ovál, ktorý nesie v sebe názov vône. Smerom ku krajom sa postupne striedajú menšie a väčšie oválne perlové reťaze. Samotný flakón v sebe nesie krásne čisté línie. Podobne ako krabičku, tak aj flakón vône zdobí v strede ovál, na ktorom sa hrdo pýši názov vône. Jednoduché a rovné línie hrán skleneného flakónu v kombinácii s krivkami priehľadného oválu vytvárajú pocit rovnováhy a naznačujú, že vaša vnútorná krása je skutočne pravdivá a nič nezostáva skryté. Ovál lemuje tvrdý rám a ochraňuje tak citlivé jadro, ktoré náznakom odzrkadľuje vaše ženské vnútro. V nahote tak priznáva svoju prirodzenú krásu. Vrchnáčik vône má podobne ako ovál umiestnený v strede flakónu čisté línie, no jeho stred tvorí akoby pomyselný púčik kvetu bavlny, ktorý tak decentne ukryje rozprašovač vône.

Oriflame – My Naked Truth

Zdroj: Shutterstock®

Vôňa My Naked Truth je dokonalosť sama o sebe. Veľmi ma zaujal dizajn krabičky, po otvorení som zostala ešte viac milo prekvapená krásnym flakónom, v ktorom sa vôňa ukrýva. Vedela som, že nebudem sklamaná, i keď zdanie môže niekedy klamať a pod krásnym obalom sa môže skrývať niečo iné. Nebolo tomu tak My Naked Truth je veľmi jemná, ženská, pôsobí luxusne a decentne zároveň. Krásna vôňa, hlavne nevtieravá, no zmyselná a zvodná. Je veľmi elegantná, romantická, vhodná ako pre slečny, tak aj ženy. Dokonale vystavaná kompozícia vône, ktorá si vás v každej svojej časti znovu a znovu podmaní. Pre milovníčky čistých púdrových vôní jednoznačne odporúčam. Svojou výdržou ma v dobrom prekvapila ačo ma najviac potešilo, že mi nepripomína mydlo ako niektoré zvučné známe púdrové vône.

4 komentárov
Denisa Slobodová

Denisa Slobodová

21.02.2015 12:13

táto vôňa ma veľmi zaujala svojím výzorom, má nádherný flakón

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 15:59

Flakon je celkom pekný ale aká je vydrž pretože tieto vône z katalógou ju maju dosť často chabú.

Vaše meno:

Dominika Kozová

Dominika Kozová

02.03.2015 13:32

mala som vzorku ,ktora po pouziti vydzala velmi malo :( nebola som spokojna

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 10:32

krásny flakon :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE