REVLON - Colorstay - Korektor

Potrebujete zakryť nedokonalosti? Korektor je ten správny pomocník. Avšak, je veľmi dôležité vybrať si ten správny odtieň a krytie, ktoré potrebujete. Ak máte výrazné kruhy pod očami, tak je potrebný korektor so stredným až silným krytím. Korektor Colorstay od značky REVLON, ktorý sme testovali, je to ,,pravé orechové" pre tieto typy žien. Je ,,príbuzným" slávneho make-upu z radu Colorstay. Poďme sa na neho pozrieť detailnejšie.

Oficiálny popis: 

 

Technológia dlhotrvácneho pôsobenia Colorstay, intenzívne krytie s jemne matným efektom. Krémový korektor udržuje problémové miesta prekryté po celý deň. Nezotiera sa, neopadáva, nemení farbu ani po nanesení vášho make-upu. Perfektný na prekrytie kruhov pod očami, tmavých škvŕn, vyrážok a ďalších problémových miest. Výnimočne ľahký na pleti. Nevytvára suchý vzhľad, ani sa neusadzuje v linkách pleti. Perfektný v kombinácii s make-upom Colorstay.

 

Testovali sme aj: TEST: REVLON - Brow Fantasy - ceruzka a gél na obočie

TEST: REVLON - Colorstay - Korektor

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je také, s akým sa bežne u korektorov stretávame. Aplikátor je malý, skosený a dobre sa s ním produkt nanáša. Značka REVLON má v ponuke 4 odtiene, bohužiaľ, u nás sa predávaju len dva, a to 02 Light a 03 Ligt Medium. Ak ste veľmi svetlý typ, je potrebné hľadať na zahraničných stránkach. Ja som otestovala odtieň 3 Light Medium, kedže už mám základné opálenie. 

 

Testovali sme aj: TEST: REVLON - Colorburst Matte Balm - balzam na pery

TEST: REVLON - Colorstay - Korektor

Zdroj: Shutterstock®

TEST: REVLON - Colorstay - Korektor

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia je jemne krémová a ľahká. Krytie je intenzívne, ale dá sa urobiť aj stredné, ak si ho nanesiete trochu menej. Je perfektný na prekrytie kruhov pod očami, vyrážok alebo tmavších škvrniek na pleti. Tento odtieň je teplý a je trošku do oranžova. No s pleťou potom krásne splynie.

 

Testovali sme aj: TEST: REVLON - Volume and Lenght Magnified maskara

TEST: REVLON - Colorstay - Korektor

Zdroj: Shutterstock®

Žiadna parfumácia a je vhodný aj pre suchšiu pleť. Ak korektor dobre prepúdrujete, tak sa ani nehne a bude na svojom mieste po celý deň. Čo však neviem posúdiť je, ak máte veľmi mastnú pleť. Asi to bude potrebovať viac pudru. Čo je skvelé, nezalieza do vrások, ale pozor...nenanášajte ho veľké množstvo.

 

Testovali sme aj: TEST: REVLON - Photoready 3D Volume Maskara

TEST: REVLON - Colorstay - Korektor

Zdroj: Shutterstock®

Hodnotím ho ako výborný korektor s vyšším krytím. Zároveň je však ľahkej konzistencie, čo je výhodou pre ženy, ktoré už majú vrásky. Spolu s make-upom z tohto radu Colorstay, vytvoríte dokonalý make-up. Ako už možno viete, na make-up Colorstay som už písala testovací článok a som jeho veľkou fanúšičkou. 

 

Testovali sme aj: TEST: REVLON - Colorstay Make Up a Ultra HD Rúž

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

19.05.2016 07:52

dobra vecicka na prekrytie drobnych chybiciek

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

19.05.2016 22:09

Super vec !

Vaše meno:

Lenka Lapuniková

Lenka Lapuniková

21.05.2016 09:23

Akurát ho mám a som sním spokojná.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE