TEST: Rúž Color Riche od L'Oréal Paris

Nude rúže sú takou akoby stálicou, čo sa týka rúžov na pery a myslím si, že sa tešia veľkej obľube.

 

Preto vám dnes s radosťou predstavím jeden úžasný nude odtieň inšpirovaný a vytvorený v spolupráci so speváčkou a herečkou Jennifer Lopez!

 

Ak vám vo vašej kozmetickej taštičke  ešte stále chýba nude rúž, nechajte sa inšpirovať kolekciou Color Riche od L'Oréal Paris, ktorá má na výber z krásnych šiestych nude odtieňov inšpirovaných známymi tvárami. 

Každý odtieň je založený na type pleti promo modelu, takže si z kolekcie nude rúžov určite vyberie každá z nás. Nie je totiž nude rúž ako nude rúž. Niekomu odtieň sadne a druhému už nie. Môže za to množstvo faktorov ako sú napríklad: odtieň pleti, podtón pleti, prirodzený odtieň pier.  

Rúž Color Riche od L\'Oréal Paris

Zdroj: Shutterstock®

Nude kolekcia rúžov Color Riche sa skladá zo šiestych odtieňov, z ktorých každý jeden sa skrýva v nádhernom matnom čiernom puzdre zdobenom so zlatými aplikáciami. Neskutočne luxusná kombinácia, tak dáva predzvesť tomu, čo sa skrýva vo vnútri, ale o tom až neskôr. 

Rúž Color Riche od L'Oréal Paris

Zdroj: Shutterstock®

Na prvý pohľad vás určite upúta replika podpisu celebrity, v prípade odtieňu J Lo´s Nude je to podpis Jennifer Lopez. Vrchnáčik zdobí logo značky a od samotného puzdra rúžu ho oddeľuje zlatá obruč, kde v prednej časti nájdeme vyrytú značku L'Oréal Paris a na zadnej časti takú patentovanú západku, proti nežiaducemu otvoreniu rúžu.

Rúž Color Riche od L'Oréal Paris

Zdroj: Shutterstock®

Toľko k obalu rúžu, poďme sa zamerať na to najpodstatnejšie, a teda čo sa skrýva vo vnútri. Odtieň J Lo´s Nude  je veľmi jemný nude odtieň s akcentom svetlej ružovej, ktorý sa v tube javí bez lesku, no na perách  vás ohromí neskutočným sviežim leskom. Pigmentácia rúžu Color Riche v odtieni J Lo´s Nude je taká akurát, pery jemne zafarbí, nie je priehľadný, že by len zvýraznil vašu prirodzenú farbu pier, no nie je to ani sýta farbička. Je to taká zlatá stredná cesta. Rúž neskutočne krásne vonia, pripomína mi to nejakú kvetinovú zmes. 

Rúž Color Riche od L'Oréal Paris

Zdroj: Shutterstock®

Na perách pôsobí jemným dojmom, akoby som mala len balzam. Krásne pery hydratuje, sú hladké na pohľad aj dotyk. Veľmi oceňujem, že rúž nezalieza do vrások a rýh na  perách. Tiež mi veľmi vyhovuje, že nemusím pri takto svetlom jemnom odtieni používať kontúrovaciu ceruzku, nakoľko nemám veľmi ohraničené pery a pri sýtych rúžoch sa mi často stáva, že mi rúž vyjde aj tam kde nechcem. Výdrž rúžu na perách je cca dve až tri hodinky.

Rúž Color Riche od L'Oréal Paris

Zdroj: Shutterstock®

Nie som veľkou milovníčkou nude rúžov, mám skôr radšej jemnejšie pastelové rúže, ale treba uznať, že nude rúž je taká stálica a klasika, ktorá pri správne zvolenom odtieni pristane každej z nás a nemala by chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke.

5 komentárov
Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

10.02.2015 16:09

mám od nej tento a aj ten červený :)a s obomi som spokojná :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

10.02.2015 18:28

ak už rúž tak väčšinou takýto "neutrálny"

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

11.02.2015 09:57

veľmi pekný jemný.... krásny :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.02.2015 14:53

Táto kolekcia sa vydarila. Veľmi s ami páči spolupráca s viacerými osobnosťami je to dobrý marketing. Nude lipstick sú v móde podľa mňa by sa dali nazvať ako nadčasové vždy sa využívajú no zaujímavé sú ich poddtóny sadnú každému len si treba vybrať vhodný odtieň. Vlastní veľmi veľa nude rúžov ale určite vyskúšam aj tento. No mojím vysnívaným je rúž od MAC je v mojom wishliste dlho no nechcem ho kupovať cez stránky neriskujem fake. V lete si tento sen splním ;)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.04.2015 15:10

tieto rúže sú skvelé, tiež som s nimi veľmi spokojná :) aj odtiene majú veľmi pekné a sýte

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE