TEST: Rúže Avon Ultra Colour Absolute

Testovanie rúžov sme tu už dávno nemali, a práve preto je ten najvhodnejší čas to zmeniť. Dnes si preto predstavíme pomerne novú kolekciu rúžov Avon Ultra Colour Absolute, ktorú testovala  i moja kolegyňa, Danka, tu.

 

Poďme si však najskôr uviesť, čo o rúžoch píše výrobca:

 

,, Ľahká krémová farba pre neodolateľne krásne pery, okamžite. Vitamíny C a E a kolagén hydratujú, vyživujú a spevňujú pery. S OF15.“

colour-absolute-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Čo na rúže hovorím ja:

 

Mala som možnosť otestovať dva odtiene rúžov z tejto kolekcie. Konkrétne krásny výrazný odtieň Radiant Raisin a jeho nenápadnejšieho kolegu odtieň Pink Renewal.

 

Ponuka rúžov z tejto kolekcie je naozaj pestrá a vybrať si môžete celkom až z 20 odtieňov rúžov. Vybrala by si teda určite každá z nás ten svoj pravý ,,orechový“.

 

Rúže ma spočiatku zaujali už len svojimi veselými obalmi. Čo musím oceniť, páči sa mi, že každý rúž bol balený do čiernej fólie, a tým si môžete byť isté, že rúž pred vami nikto nepoužil. Otváranie a vysúvanie rúžov je klasické ako u takmer všetkých rúžov. 

ruze-avon-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Na prvý pohľad ma zaujal tmavší odtieň Radiant Raisin, nakoľko rúže nosím v súkromí takmer neustále a mojimi obľúbencami sú práve tmavšie výrazné rúže, v ktorých sa cítim dobre a akosi i sebavedomejšie :-). I na druhý odtieň, Pink Renewal, som sa tešila, pretože na mňa vykukla veselá ružová farba, ktorú na perách zvyčajne nenosím.

 

Konzistencia rúžov a výdrž:

 

Konzistencia rúžov od Avon-u je krémová a mne prídu tieto rúže i dosť hydratačné. Na tejto ceste sa rúže však rozchádzajú a každý ide iným smerom. Poďme si ich predstaviť.

radiant-raisin-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Radiant Raisin – krásna slivkovo – červená farba (najtmavší odtieň) ma zaujala na prvý pohľad. Ako som vyššie spomenula, som milovníkom práve tmavších odtieňov rúžov. Rúž v obale pôsobí v skutočnosti oveľa tmavšie ako na perách, preto sa toho nemusíte ľakať. Na perách sa krásne rozloží a musím pochváliť i výdrž rúžu. Rúž mi na perách vydrží zo dve – tri hodiny, čo považujem za dosť dlhú dobu. Pokiaľ patríte medzi milovníčky výrazných tmavých odtieňov ako ja, odtieň Radiant Raisin určite odporúčam.

pink-renewal-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Pink Renewal – spočiatku zaujímavá ružová farba však na perách neurobila príliš veľký ,,zázrak". Farba je na perách v skutočnosti dosť bledá a pre nejakú viditeľnosť rúžu je potrebné naniesť ho aspoň trikrát. Kým tmavšieho kolegu môžem pri výdrži na perách iba chváliť, pri tomto odtieni je výdrž naozaj malá. Sčasti to prisudzujem i nedostatočnej pigmentácii a krémovosti rúžu (ktorá však pri hydratácii pier, samozrejme, nie je na škodu:-)) Tento odtieň by som odporúčala skôr na jemné líčenie do školy či do práce

odtiene-ruzov-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Rúže Ultra Colour Absolute kúpite za aktuálnu odporúčanú cenu 4,40 € za kus. 

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

08.04.2014 22:45

som skôr pre jemnejšie farby

Vaše meno:

Diana Pavelková

Diana Pavelková

09.04.2014 10:48

ten svetly je veľmi pekny ale ten tmavši sa mi až tak nepáči

Vaše meno:

Silvia Čáranová

Silvia Čáranová

09.04.2014 12:23

Mám červený je to na mna trošku moc odvážne skôr preferujem niečo jemné či hnedé

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

10.04.2014 22:38

Radiant Raisin mám ho som s ním spokojná mám rada tmavé odtiene

Vaše meno:

Adriana Šebejová

Adriana Šebejová

11.04.2014 08:44

ten tmavší vyzerá dobre vyskúšam

Vaše meno:

Martina Ontkocová

Martina Ontkocová

17.04.2014 00:57

z týchto rúžov mám doma hneď niekoľko v rôznych odtieňoch a nedám na ne dopustiť až som prestala používať lesky :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE