TEST: Gélový pololesklý rúž Mary Kay (14 odtieňov)

Tentokrát sa mi do rúk dostalo neodolateľných 14 odtieňov rúžov od Mary Kay. Nájde sa v nich každá z nás, pretože obsahujú všetky odtiene, po ktorých by sme mohli túžiť.

 

Od jemných ružovkastých, cez nude, až po tmavé odtiene ideálne pre prichádzajúce jesenné obdobie. V kolekcii gélových pololesklých rúžov od Mary Kay nájdete odtieň vhodný ku každému outfitu.

 

Ich elegantné prevedenie z nich robí ideálneho spoločníka do kabelky. Ktorý gélový pololesklý rúž Mary Kay bude ten váš vyvolený?

 

Odporúčame: TEST: Mary Kay Paint the Sky

mary kay gélový rúž

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis

Tento plne krycí rúž využíva gélovú technológiu, vďaka ktorej je farba sýta a dlho a dobre drží. Nevysušuje pery, jednoducho sa nanáša a nádherne vyplní línie pier. Pery si uchovávajú jemnosť a vláčnosť po celý deň. Vďaka priehľadnému okienku na uzávere ľahko nájdete svoju obľúbenú farbu v plnej kabelke i v zásuvke s kozmetikou.

 

Odporúčame: TEST: Letné líčenie s dekoratívnou kozmetikou Mary Kay

Aký je rúž od Mary Kay na perách?

Vlastnosť, ktorá ma na tomto rúži ihneď upútala, je obsah oleja zo slnečnicových jadier a jojobového masla. Práve v zimných mesiacoch sa moje pery zvyknú veľmi vysúšať, a preto mi tieto látky dúfam pomôžu k hladším a jemnejším perám.

 

Samozrejme ma okrem iného upútal aj obal. Jeho elegantné prevedenie s jemným strieborným logom dodávajú rúžom od Mary Kay nádych luxusu a vy máte naozaj pocit, že si na pery nanášate jeden z tých drahších rúžov. Keďže mi ich v mojej zbierke pristálo hneď 14, ocenila som označenie odtieňov na spodnej strane a rovnako tak aj priesvitný vrch, ktorý mi umožnil rýchly výber toho správneho odtieňa.

 

Odporúčame: TEST: MARY KAY Sail to the Moon – Telové prípravky

gélové rúže mary kay

Zdroj: Shutterstock®

pololesklé rúže Mary Kay

Zdroj: Shutterstock®

Gélové pololesklé rúže Mary Kay majú naozaj príjemnú a jemnú konzistenciu. Na perách veľmi pekne kĺzali a ich nanášanie bolo pomerne jednoduché. Nakoľko bolo počas testovania pomerne horúco, bola ich textúra trošku krémovejšia, čo bolo spôsobené vplyvom tepla. Pery som mala vďaka obsahu jojobového oleja veľmi pekne hydratované, čo je u mňa veľké plus, nakoľko ich mávam pravidelne veľmi suché. U niektorých rúžov bohužiaľ mierne absentovala pigmentácia, čo sa dalo vyriešiť viacerými vrstvami, no nakoľko je ich cena pomerne vysoká (až 16 eur), zaslúžili by sme si určite viac pigmentácie. Zároveň ma prekvapila ich vôňa. Na klasickú vôňu rúžov zabudnite. V rúžoch od Mary Kay je cítiť niečo prírodné, čo ma najskôr zaskočilo, no časom som si na to nielen že zvykla, ale príde mi to príjemnejšie ako niektoré chemické alebo príliš sladké vône rúžov. Nemusíte sa obávať, chuť tieto rúže nemajú.

 

Výdrž v tomto prípade nemôžeme očakávať nejakú dychberúcu, nakoľko nejde o matné rúže, ktoré sa na vaše pery doslova prilepia. Tmavšie odtiene samozrejme vydržali najdlhšie, no po jedle alebo pití som si pery musela pretrieť.

 

Celkovo hodnotím gélové pololesklé rúže Mary Kay naozaj pozitívne. Ich kúpou získate elegantný, až priam luxusný rúž, ktorý vaše pery vyživí a zabalí ich do príjemných odtieňov, ktorých máte na výber naozaj veľa. :)

 

Odporúčame: TEST: Mary Kay - Kolekcia očných tieňov z limitovanej edície

rúž Mary Kay na perách

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

10 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

13.09.2017 07:15

pekné odtiene a kvalitné zloženie

Vaše meno:

Tincura Štípalová

Tincura Štípalová

13.09.2017 10:46

značka je síce drahšia, ale kvalitná

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

13.09.2017 11:55

už som si aj vybrala odtien vyhral Sunset Peach....kvitujem široký výber odtienov.....

Vaše meno:

Alzbeta Rybanska

Alzbeta Rybanska

13.09.2017 12:02

s touto znackou skusenost zatial nemam vzhladom k tomu ze mi pride dost draha... no nemusi byt zla :) mozno vyskusam

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

13.09.2017 13:26

Naozaj ťažký výber, jeden odtieň lepší než druhý, páči sa mi že nechýba jemný odlesk

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

13.09.2017 18:44

vyzerajú super..

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

13.09.2017 22:55

Love me Pink :) za mna :) vybrala by som si :)

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

24.09.2017 23:39

Celkom pekné odtiene :)

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

25.09.2017 08:13

pekné odtiene - určite by som si vybrala

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.12.2017 15:15

krásna farba

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE