TEST: Gosh Copenhagen Giant Pro Double linka na oči

Ceruzku alebo linku na oči nájdeme určite u každej ženy. Avšak možno máte dni, kedy neviete, či sa rozhodnete pre klasickú ceruzku alebo si urobíte dokonalú, detailnú linku. 

 

Poprípade cestujete na dovolenku a rozmýšľate, akú dekoratívnu kozmetiku vezmete so sebou. Značka Gosh sa rozhodla urobiť pre vás kajalovú ceruzku a atramentovú linku v jednom.

 

Je ňou Gosh Copenhagen Giant Pro Double linka na oči.

 

Oficiálny popis:

 

ATRAMENTOVÁ LINKA

Rýchlo schnúcu tmavo-čiernu farbu linky s 12-hodinovým efektom dopĺňa aplikátor s mäkkou špičkou pre jednoduché vytvorenie akéhokoľvek líčenia očí. V kombinácii s mäkkou krémovou kajalovou ceruzkou sú vaše možnosti líčenia nádherne neobmedzené.

 

KAJALOVÁ CERUZKA

Intenzívna, dlhotrvácna, extrémne čierna ceruzka je ideálna na orámovanie očí tým najdramatickejším spôsobom. 

 

Testovali sme aj: TEST: Gosh Copenhagen Giant Kajal ceruzka na oči

Gosh Copenhagen Giant Pro Double linka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Gosh Copenhagen Giant Pro Double linka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je z čierneho plastu s bielym písmom. Písmo je kvalitne vyrazené do obalu. Neschádza a nešúpe sa. Z bočnej strany je napísané, kde nájdete hrot kajalovej ceruzky a kde atramentový hrot. Atramentový hrot je mäkší, ale neláme sa. Drží si svoj tvar. Atramentová časť má 2,5 ml a kajalová ceruzka má 1,2 g. 

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH Lash Sculpting Fibre – maskara

atramentová linka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa týka kajalovej ceruzky, má skvelú intenzívnu čiernu farbu. Krásne sa s ňou vytvára "smudge" efekt. Má krémovú textúru a nanášanie je bez vynechaných miest. Výborná aj na vnútornú vodnú linku oka. Skvelé je, že po otvorení vrchnáčika si ju musíte ešte vysunúť. Nie je kompletne celá vonku. Takto si ju aspoň nepolámete. 

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH - Forever Eye Shadow - Očný tieň

kajalová ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

Atramentová linka je jednoducho úžasná. Nevynecháva, má intenzívnu čiernu farbu a jej hrot je detailne tenký. Môžete urobiť veľmi tenučkú linku, ale aj hrubšiu. Ak ste nováčik v linkách, môžete hrot len jemne k riasam prikladať, aby ste vytvorili tenkú linku na oku. Takýmto prikladaním hrota ku riasam dokonca docielite zahustenie rias rovno pri korienkoch.

 

Drží skvele, farba je rovnaká po celý deň a linka sa nerozmazáva ani neotláča. Som s ňou veľmi spokojná a čo ma na nej najviac baví, že aj po častom používaní sa tvar hrota nemení a ani farba nestráca na intenzite. 

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH - Štetce - Powder Brush, Contour Brush, Eye Shadow Slanted 

Gosh Copenhagen Giant Pro Double linka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Gosh Copenhagen Giant Pro Double linka na oči

Zdroj: Shutterstock®

Pri líčení som použila kajalovú ceruzku na spodnú vonkajšiu linku, ale len veľmi jemne. Atramentovú časť som použila na vrchnú linku. Toto duo je skvelé ako na každodenné líčenie doma, tak aj na cesty. Máte v jednom atramentovú linku aj kajalovú ceruzku. Výdrž, intenzita, presnosť sú na jednotku. Toto ja od dobrej ceruzky alebo linky vyžadujem a táto to spĺňa na výbornú. 

 

Testovali sme aj: TEST: Gosh BB Kit korektor

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

12.05.2017 01:38

Praktická vecička do kabelky. 2 v 1 má aj nevýhodu, jedna strana sa míňa skôr ako druhá.Potom nastáva dilema, či kúpiť novú a starú nespotrebovanú vyhodiť, alebo používať starú aj novú naraz.

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

12.05.2017 05:31

Vyzerá super,intenzita farby naozaj na jednotku.

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

12.05.2017 10:38

praktická, výhodná, super

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.05.2017 11:26

neviem, tieto 2 v 1 vecičky, u mna nikdy nevyhrali... ja používam iba kajalovú ceruzku.... s atramentovou mám problém....neviem si snou urobiť peknú linku.... a potom sa mi neminie atramentová.. super nápad pre tých čo používajú obe......

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

12.05.2017 16:33

obdivujem ženy, ktoré si vedia spraviť dokonalú linku, mne sa to nejako nedarí, preto používam kajalovú ceruzku, s tou je to jednoduchšie

Vaše meno:

Pavlína Vaksmundská

Pavlína Vaksmundská

12.05.2017 21:42

Krásna , páči sa mi .. Perfiš..

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

29.08.2017 16:20

pekná linka krásne zvýrazní oči

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE