TEST: Gosh Hybrid Line & Shadow – tekutá očná linka a tieň v jednom?

Multifunkčné zariadenia a produkty, ktoré nám majú uľahčiť život, často ukrývajú také malé riziko. Ak má totiž nejaká vec robiť viacero úloh, neraz sa stane, že ani jednu nedokáže urobiť poriadne. Aj medzi dekoratívnou kozmetikou môžeme nájsť takýchto multifunkčných pomocníkov. Viete si však predstaviť, že v jednom produkte sa ukrýva tekutá očná linka a zároveň očný tieň? Tak s takouto novinkou prišla aj značka Gosh, ktorá priniesla Hybrid Liner & Shadow – očnú linku a tieň 2v1. Tento produkt je určený na vykreslenie precíznych liniek. Samotný prípravok však môžete končekmi prstov či štetcom rozotrieť a použiť ako trblietavý očný tieň. Ako však tento kozmetický pomocník funguje v skutočnosti? Dá sa s ním dobre pracovať a je možné vyčarovať pomocou neho pekné líčenie očí? To sa dozviete v nasledujúcej recenzii!

Odporúčame: Gosh BROW POMADE - vodeodolná pomáda na obočie

farebné očné linky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako sa s linkami pracuje?

Očné linky milujem, a to nielen čierne, ale aj rozličné farebné. A značka Gosh priniesla svoj Hybrid Liner & Shadow v mnohých krásnych farbách, vrátane smaragdovo zelenej, zlatej či temne modrej. Mne sa do rúk na testovanie dostali očné linky v očarujúcej fialovej a hnedej farbe. Na tento produkt som bola obzvlášť zvedavá, keďže som si nevedela predstaviť, ako budú fungovať očné linky, od ktorých čakám, že sa nebudú rozmazávať a budú na očiach držať celý deň a ktoré sú zároveň určené na rozmazanie a použitie v podobe tieňa na oči. Pri očných linkách viem zvyčajne spokojnosť či nespokojnosť vyjadriť už po prvom použití. A rovnako to bolo i v prípade testovanej očnej linky a tieňa 2v1 od Gosh. Od linky očakávam ľahké, rýchle a precízne nanesenie pomocou vhodného aplikátora a odolnosť voči rozotretiu počas celého dňa. Musím povedať, že všetky menované kritériá testovaná linka jednoducho naplnila.

Hybrid Liner & Shadow má výborný ohybný aplikátor, s ktorým si viem linku na očnom viečku namaľovať prakticky v dvoch ťahoch. Líčenie očí tak trvá, ak prirátam nanesenie maskary, asi 2 minúty. Výdrž týchto liniek je rovnako ohromujúca. Zasychajú veľmi rýchlo a držia i na mojich mastnejších viečkach bez akéhokoľvek podkladu. Ani raz som nepostrehla, že by linky po celodennom nosení aj počas horúčav nemali večer pekné ostré okraje alebo že by sa mi odtlačili. Z tejto stránky som teda s produktom nadmieru spokojná. Navyše ma ohromili krásne farby liniek, ktoré sú trblietavé a razom rozžiaria očné okolie. Hnedá je veľmi decentná a elegantná a fialová zase hravá a svieža. Linky v oboch farbách som si neskutočne zamilovala a posledné dva mesiace po nich siaham nonstop. V prípade, že hľadáte dobré očné linky, s ktorými sa ľahko pracuje a ktoré sú dostupné v najrozličnejších farbách, môžem Hybrid Liner & Shadow od Gosh len odporúčať.

očné linky a tiene v jednom

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Fungujú aj ako tieň?

Poďme sa však pozrieť aj na to, či je Gosh Hybrid Liner & Shadow naozaj multifunkčným kozmetickým produktom a či sa dá bez problémov používať aj ako očný tieň. A hneď môžem i prezradiť, že áno. Rozmazanie liniek som si vyskúšala najskôr na ruke, aby som videla, ako produkt vlastne funguje, či nezanecháva fľaky alebo či ho náhodou celý hneď nezotriem. Nič z toho sa nestalo. Tekutina sa okamžite rovnomerne rozotrela, pričom zafarbila pokožku a zároveň ju rozžiarila vďaka trblietkam. Následne som teda vyskúšala produkt použiť aj na oči. Hnedú som použila pod oči a do očných záhybov a fialovú na zvyšok pohyblivého viečka. Z výsledku som bola milo prekvapená. Tekutý tieň sa dá dobre strácať, pričom mne osobne sa najlepšie rozmazáva prstami. Keď už je však rozotretý, osvedčila sa mi ešte úprava tieňov štetcom. 

Aplikované tiene vyzerajú na očiach fantasticky a hlavne držia. Pri tekutých očných tieňov som mávala problém, že sa mi zlievali počas dňa do jednej nepeknej linky. To sa v tomto prípade ani raz nestalo, a to sú pritom moje viečka mastnejšie. Tieto tekuté očné tiene som vyskúšala použiť aj ako základ pre púdrové tiene a jednoducho povedané, osvedčili sa. Jediné, čo však musím pripomenúť, je to, že s prípravkom treba pracovať rýchlo, pretože po zaschnutí ho už nerozotriete. Platí, že je lepšie naniesť menšie množstvo produktu, rozmazať ho a v prípade potreby ešte niekde pridať. Takto to funguje naozaj bezchybne. 

Ako vám už asi aj vyplynulo z mojej recenzie, z Gosh Hybrid Liner & Shadow – tekutej očnej linky a tieňov 2v1 som skutočne nadšená. Tento produkt robí presne to, čo sľubuje. Viem s ním vykresliť pekné linky a pritom ho môžem využiť aj ako očné tiene. Je to skutočne praktické a priam dokonalé riešenie na cesty, kedy nemáme priestor a ani chuť ťahať so sebou veľký počet produktov.

Tekuté očné linky a tiene 2v1 Gosh Hybrid Liner & Shadow v rôznych krásnych farbách nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.

Pozri aj: Gosh hygge: Telová kolekcia so sviežou, delikátnou vôňou

Galéria -

2 komentárov
Helena Majorosova

Helena Majorosova

30.10.2019 15:16

Veľmi pekné farby

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.10.2019 21:51

Nepoznám túto kozmetiku no vyzerá lákavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE