TEST: GOSH STROBE AND GLOW KIT lícenka

Prirodzené a zároveň rozjasnené líčka sú bežnou súčasťou dokonalého a vydareného make-upu.

 

Používajú sa na to rôzne lícenky, bronzery a rozjasňovače.

 

GOSH Copenhagen vám ponúka paletku - GOSH STROBE AND GLOW KIT lícenka - na rozjasnenie a zvýraznenie líčok 4 v 1, tak sa poďme pozrieť, ako obstála v testovaní.

Paleta je okrúhleho tvaru a má 4 farebné odtiene. Horné dva sú svetlejšie – odtieň vľavo je biely s ružovým odleskom (rozjasňovač) a vpravo je odtieň krémový, trbiletavý. Dolné dva odtiene sú tmavšie – vpravo je odtieň viac dohneda a tiež je trblietavý a odtieň vľavo najviac pripomína bronzer. Paleta je dosť veľká a má hmotnosť 20 g. Testovaná verzia je 001 HIGHLIGHT.

 

Testovali sme: GOSH multifunkčná ceruzka na oči

recenzia gosh lícenky

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

Predstavujeme dva nové prídavky v kategórii produktov pre vyzdvihnutie kontúr tváre – paletku STROBE’N GLOW KIT v dvoch rozličných farebných kombináciách – jednej pre vyzdvihnutie a potlačenie čŕt a druhej pre rozjasnenie tváre, líčok a lícnych kostí. STROBE`N GLOW KIT – 001 Highlight – nádherný holografický rozjasňovač a tri zlaté bronzingy pre zvýraznenie, a naopak, pre zastretie čŕt tváre.

testovanie gosh lícenky

Zdroj: Shutterstock®

MÔJ NÁZOR

Paletu v odtieni 001 HIGHLIGHT som využila na konci líčenia, pre zvýraznenie lícnych kostí. Na záverečnej fotke teda môžete vidieť kombináciu troch GOSH produktov – multifunkčnej ceruzky, banánového púdru a lícenky. Musím uznať, že GOSH paletku som si obľúbila zo všetkých líceniek a bronzingov najviac.

 

Testovali sme: Gosh Nail Lacquer lak na nechty

test gosh strobe and glow kit palety

Zdroj: Shutterstock®

Pôsobí na pleti veľmi prirodzene. Líčenie s ňou sa nedá pokaziť, pretože farby sú jemné a decentné, preto sa lícenka dá využívať ako súčasť klasického denného líčenia. Na slnku sú líčka po aplikácii lícenky najkrajšie. Sú rozjasnené a zvýraznené. Jej nestierateľnosť je chvályhodná, vydržala mi na tvári celý deň bez poškodenia.

 

Testovali sme: GOSH – púdrová kontúrovacia paleta

recenzia gosh strobe and glow kit palety

Zdroj: Shutterstock®

Lícenku GOSH STROBE`N GLOW KIT si viete zakúpiť v sieti FAnn parfumérií v hodnote 19, 50 €. Nájdete ju aj v odtieni 002 BLUSH.

 

Testovali sme: GOSH Overnight Primer Oil – olej

testovanie gosh strobe and glow kit palety

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 19:34

tá sa mi páči

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE