TEST: Gosh – Velvet Touch Lipstick

Ak by som si mala vybrať kozmetický produkt, ktorý by v mojej výbave nesmel chýbať, zvolila by som si rúž. Myslím si, že práve vhodne zvolený rúž dokáže urobiť zo ženy elegantnú dámu za každých okolností.

 

Rúže mám teda naozaj veľmi rada a nosím ich takmer každý deň. Bez líčenia pier mi príde celková vizáž akoby nedokončená a necítim sa vtedy tak komfortne, ako je tomu v prípade naneseného rúžu na perách. Rúže rada zbieram a keby ste nakukli do mojej priehradky, v ktorej rúže uskladňujem, zistili by ste, že v nej prevládajú tmavšie a výraznejšie odtiene. Cítim sa v nich skutočne dobre a sebavedomo.

 

Dnešné testovanie bude venované našim perám a značke Gosh, ktorú môžete kúpiť vo Fann parfumériách. Značku Gosh som mala možnosť testovať po prvýkrát, a to prostredníctvom rúžov Velvet Touch Lipstick v dvoch matných odtieňoch, 001 – Matt Baby Lips a 006 – Matt Raspberry.

 

Odporúčame prečítať: TEST: Riasenka GOSH - Rebel eyes

gosh ruže

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorí o rúžoch výrobca?

 

,,Hodvábny rúž - dodá vašim perám intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu vďaka vysokej koncentrácii farebných pigmentov. Nová krémová textúra je zárukou jednoduchej aplikácie a rovnomerného, dlhotrvajúceho efektu intenzívnej, čisto matnej farby. Velvet Touch Lipstick je obohatený o prírodné vosky a kyselinu hyalurónovú pre hydratáciu, vyhladenie a upokojenie pier, ako aj pre príjemný pocit komfortu počas dňa.”

 

 

Čo hovorím na rúže ja?

 

Matných rúžov mám vo svojej zbierke hneď niekoľko a ich nosenie je bezproblémové v prípade, že pred aplikáciou rúžu nanesiem na pery tenkú vrstvu balzamu, ktorý ich vyživí. 

 

Odporúčame prečítať: TEST: GOSH MACADAMIA OIL KONDICIONÉR NA VLASY

gosh ruže

Zdroj: Shutterstock®

Rúže ma v tomto mierne sklamali. Najmä bledší odtieň, Matt Baby Lips, je extra matný a mám pocit, že po jeho nanesení nepomôže perám ani vrstva balzamu pod rúžom. Pery mi vysušuje a v prípade vrstvenia rúž zalieza do vrások. Je to veľká škoda, pretože ide o naozaj prirodzený a krásny odtieň, ktorý ,,doťukne” každé výrazné líčenie očí. 

 

Odporúčame prečítať: TEST: Velvet Touch Lipstick od značky Gosh

gosh ruže

Zdroj: Shutterstock®

V prípade tmavšieho odtieňa, Matt Raspberry, je to lepšie. Vrstva balzamu pod rúžom pery príjemne vyživí a rúž na perách pekne drží aj niekoľko hodín bez porušenia a pocitu suchosti pier. Krásny a svieži tmavomalinový odtieň, ktorý nosím na perách naozaj rada. Farba rúžu líčenie pekne oživí a zvýrazní.

 

Matné rúže sú trendom, preto si myslím, že by ste mali mať vo svojej zbierke minimálne jeden, príkladom môžu byť tieto od značky Gosh.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Poznáte a používate značku Gosh?

 

Vyskúšali ste už rúže Velvet Touch Lipstick?

 

 

Produkty GOSH zakúpite v sieti parfumérií FAnn.

 

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

20.03.2016 13:16

Nepoužívam a ešte som nevyskúšala,ale vyzerajú úžasne

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

20.03.2016 13:52

matné rúže používam najradšej , no od Gosh ešte nemám..ale isto sú super

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

20.03.2016 19:32

značku Gosh poznám a už som mala nejaké produkty ale tieto rúže som ešte neskúšala ... tieto dva odtiene sa mne osobne veľmi nepáčia jeden je veľmi bledý a druhý na mňa zase veľmi výrazný

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

22.03.2016 09:30

Matne ruze milujem, pretoze sa v nich citim najlepsie, Gosh je super znacka, ruze mam aj od Nich.

Vaše meno:

Lenka La

Lenka La

23.03.2016 14:21

Milujem matné rúže. Tieto vyzerajú skvelo.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.04.2016 13:12

tieto rúže sú úžasné, krásne matné, dlho vydržia, odtiene vyzerajú úžasne

Vaše meno:

Lenka Lapuniková

Lenka Lapuniková

21.05.2016 09:23

Pekné odtiene, no určite by som použila kontúrku.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE