TEST: Korektor ARTISTRY EXACT FIT™

Korekcia farieb na pleti môže predstavovať hotové umenie. Kozmetické značky sa predbiehajú vo farebnosti korektorov, preto svoju kozmetickú taštičku môžeme obohatiť o zelené, fialové, broskyňové, červené či žlté korektory. Každý z týchto korektorov má iný účel. Jeden vám pomôže zakryť kruhy pod očami, iné zas skryjú začervenané miesta a niektoré prekryjú všetky nedostatky na pleti.

 

No zabúdať by sme nemali ani na pôvodný, klasický telový korektor, ktorý si dokáže poradiť takmer so všetkým. Ak má u vás svoje miestečko práve tento korektor, tak bez tých ostatných sa zaobídete. Ak ste doposiaľ nenašli najúčinnejší korektor, ktorý by vám pomohol prekryť nedostatky pleti, čítajte ďalej. Možno práve ARTISTRY EXACT FIT™ Korektor vás osloví a budete ho chcieť vyskúšať.

 

Testovali sme tiež: Artistry Signature Color Trblietavé púdre na oči

ARTISTRY EXACT FIT™

Zdroj: Shutterstock®

Tento korektor je pán Korektor s veľkým K. Už len svojím balením dokáže ohúriť natoľko, že ho budete nosiť stále so sebou. Je v ňom zabudované malé praktické zrkadielko, vďaka ktorému môžete upraviť svoj make-up, nech ste kdekoľvek. No toto je len balenie, poďme však spolu nahliadnuť dovnútra tohto možno unikátneho korektora.

 

Testovali sme tiež: ARTISTRY Signature Color Rozsvetľujúci kré

Perfecting Concealer

Zdroj: Shutterstock®

Oficiálny popis:

Pleť s nedostatkami - dovidenia! Vitaj bezchybná pleť! ARTISTRY EXACT FIT Korektor vám zaručí prirodzenú a bezchybnú pleť v priebehu sekúnd.

 

Je určený na to, aby zakryl drobné nedostatky pleti - ARTISTRY EXACT FIT Korektor má viacero použití. ARTISTRY Color Lock technológia prináša krytie, ktoré zostáva nezmenené a na svojom mieste v horúčave, vlhkosti a namáhavej činnosti, presne napodobuje skutočný vzhľad pleti. Obsahuje jedinečnú zmes tahitských perál a optických priziem, výsledok je okamžitý a nenápadný, dosiahne sa bezchybné a trvácne krytie.

 

Testovali sme tiež: Štartovacia súprava Immunity Drink NUTRILITE™ Phyto2GO - pre zákruty a obrátky života

Perfecting Concealer - korektor

Zdroj: Shutterstock®

Hlavným prínosom tohto korektora na pleť je jeho prirodzené a hlavne vrstviteľné krytie, ktoré napodobňuje prirodzený tón pleti a zakrýva jej nedostatky. Ak patríte k tým, ktoré sa nemôžu popýšiť dokonalým vzhľadom pleti, tento korektor bude pre vás skvelým pomocníkom. Pomáha znižovať nápadnosť tmavých škvŕn, začervenanie pleti, pomáha minimalizovať viditeľnosť pórov a prekrýva nedostatky.

 

Okrem samotného zrkadielka tento korektor zaujme aj jemnučkým chlpatým aplikátorom, s ktorým sa príjemne nanáša. Celkovo spoločnosť tento korektor ponúka v 3+1 odtieňoch. Tým jedným je rozjasňovač, ktorý sa dá používať aj na zvýraznenie a rozjasnenie častí vašej tváre a tiež pod oči, aby zakryl tmavé kruhy pod nimi. Ja som testovala odtieň Light Medium, čo je korektor s mierne oranžovým podtónom, avšak aj napriek tomu sa celkom prispôsobuje tónu pleti.

 

Testovali sme tiež: ARTISTRY Signature Color – lesk na pery

ARTISTRY EXACT FIT™ - Perfecting Concealer

Zdroj: Shutterstock®

Keďže sama bojujem s akné a občasnými kruhmi pod očami, tak som tomuto korektoru dala poriadne zabrať. Začnime s jeho schopnosťou prekryť tmavé kruhy. V tomto prípade to spĺňa na jednotku. Keďže korektor má, povedala by som, stredné až vyššie krytie, tak ho nie je potrebné nanášať vo veľkom množstve. Trošku korektoru zapracujte prstom, štetcom alebo beauty blenderom – dosiahnete vďaka nemu krásne rozjasnenú oblasť pod očami. Korektor sa navyše neusádza a vydrží celý deň.

 

Pri jeho schopnosti prekryť nedostatky - napríklad akné - sa trošku pozastavíme. Ak bez make-upu nedáte ani ranu, tak si korektor aplikujte až naň. Takto docielite lepšie prekrytie akýchkoľvek nedostatkov. Ak sa s make-upom veľmi nekamarátite a bežne si vystačíte len s korektorom, tak na prekrytie nedostatkov ho navrstvite. Dajte si však pozor, aby ste ho poriadne zapracovali do pleti a nevyrazili von s fľakmi na tvári.

 

Testovali sme tiež: ARTISTRY – sada na úpravu obočia

Artistry Perfecting Concealer

Zdroj: Shutterstock®

V konečnom dôsledku som s korektorom nadmieru spokojná. Testujem ho už zopár týždňov a za ten čas sa stal mojím každodenným miláčikom. Skvelo drží aj na mastnej pleti - nie je to síce celý deň, ale stále si ho vďaka zabudovanému praktickému zrkadielku viete poopraviť. Rovnako mi vyhovuje aj jeho konzistencia, ktorá sa ľahko zapracováva do pleti. Na záver môžem povedať len toľko, že je to naozaj vydarený korektor.

 

Testovali sme tiež: Očné tiene ARTISTRY™ Luxe Metallic Trio

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

01.07.2017 21:05

Tento korektor vyzerá byť kvalitný, podľa fotografie má aj dobrú kryciu schopnosť. Ja by som ho rada niekedy vyskúšala.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 11:55

krásne prekryje nedostatky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE