TEST: L´oréal Paris SMOKY paletka

Dymové líčenie je trendom, ktorý asi nikdy nevyjde z módy. Klasické dymové líčenie dodá očiam krásny pohľad. Navyše, ak sa ide o klasické čierne dymové líčenie, tak váš pohľad bude neodolateľne sexi. 

 

Mnoho z nás si už určite povedalo, že je to síce krásne, ale sama by som to asi nezvládla. Teda aspoň ja som v tomto bola pesimistka. No, všetko je len o cviku a cvičenie robí majstra, preto je potrebné skúšať a trénovať, pretože človek sa to inak nenaučí.

Ja vám dnes predstavím paletku, ktorá bude ideálnym pomocníkom na tvorenie, ale aj skúšanie dymového líčenia. 

 

Testovali sme tiež: L´oreal Paris Riasenka Volume Million Lashes Feline

Smoky palette

Zdroj: Shutterstock®

Paletka Color Riche Les Ombres od L´oréal Paris vám poskytne krásne 4 tiene, z ktorých jeden, a to konkrétne čierny, je matný. Ostatné tiene sú krásne trblietavé.

 

4 tiene, ktoré spolu ladia, vám poskytnú široké spektrum možností líčenia, ktoré si môžete vyčarovať na vašich očiach. Navyše je v paletke pribalený aplikátor, ktorý má jednu stranu vytvarovanú do špica, vďaka ktorému si môžete vytvoriť napríklad linku na oku. 

 

Testovali sme tiež: L'Oréal Paris Color Riche Extraordinaire - Lesk na pery

Smoky palette

Zdroj: Shutterstock®

Paletka je skvelo pigmentovaná, avšak musíte počítať s tým, že intenzita na ruke je oveľa lepšia ako na oku. Je to najmä z jedného dôvodu - pri skúške tieňa na ruke sa nebojíte pritlačiť, na oko však tieň nebudete aplikovať s takou istou silou, ako na ruku. smiley

 

Pri aplikácii tieňov na oko tiene jemnučko opadávajú pod oči, ale nie to nič hrozné a hravo to vyrieši odličovač. No napriek tomu odporúčam najprv nalíčiť oči a až potom sa venovať zvyšku tváre.

Ja som si dnes pre vás na inšpiráciu pripravila 2 líčenia. Možno trochu netradičné, ale pri líčení sa netreba brániť fantázii. Akékoľvek konvencie tú nehrajú rolu.

 

Testovali sme tiež: L´Oréal Paris – linka Super Liner Smokissime & tiene Color Riche L´Ombre Pure

Smoky palette

Zdroj: Shutterstock®

Retro líčenie č. 1

Pri prvom líčení som na polku pohyblivého viečka naniesla najsvetlejší odtieň z paletky, ktorý väčšinou slúži na rozjasnenie vnútorného kútika. Na zvyšnú časť viečka som naniesla čiernu farbu, ktorú som rozblendila smerom k obočiu. Vo vonkajšom kútiku som vytvorila ,,chvostík", ku ktorému som si dopomohla lepiacou páskou. 

 

Na spodnú linku som naniesla strieborný tieň z paletky, ktorý som jemne spojila s tieňom vo vonkajšom kútiku. Líčenie je vhodné ešte ozvláštniť čiernou linkou, no ja som ju už nevytvorila, pretože som nechcela mať veľmi čierne oči.

 

Testovali sme tiež: L´oréal - False Lash Superstar - Maskara

Smoky palette

Zdroj: Shutterstock®

Retro líčenie č. 2

Pri druhom líčení som na celú časť pohyblivého viečka naniesla tmavší sivý tieň. Vo vonkajšom kútiku som pomocou čierneho tieňa vytvorila rovnaký ,,chvostík", ako pri prvom líčení. 

 

Líčenie som ozvláštnila bielou waterline, ktorú som vytiahla až k vytvorenému chvostíku a rovnako som do vnútorného kútika aplikovala najsvetlejší tieň na rozjasnenie. Na spodnú linku som použila strieborný tieň z paletky.

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.02.2016 07:51

nadherna paletka

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.02.2016 14:29

veľmi pekná paletka

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.02.2016 12:47

krásne veľmi krásne naozaj

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

10.04.2016 19:03

šikovná paletka:)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE