TEST: MAYBELLINE - Color Sensational Vivid Matte Liquid rúž

Matné rúže sú niečo, čomu sa vyhýba väčšina žien so suchými perami. Po nanesení totiž nevyzerajú vábivo, a to najmä počas chladných dní, kedy ich tieto rúže ešte viac vysušujú. vy tak máte zbytočne nepríjemný pocit na perách.

 

Maybelline však prišiel s tekutým rúžom, ktorý má matný a zamatový efekt a prekvapí vás, aký úžasný pocit zanechá na vašich perách. Tento malý zázrak sa volá Maybelline Color Sensational Vivid Matte Liquid rúž a môžete ho nájsť v niekoľkých odtieňoch. My sme pre vás testovali odtieň 50 Nude Thrill, ktorý je výbornou voľbou na každodenné nosenie a je vhodný ako do práce, tak aj na večer.

 

Testovali sme tiež: TEST: Maybelline - Color Sensational Creamy Mattes Rúže

 

TEST: MAYBELLINE - Color Sensational Vivid Matte Liquid rúž

Zdroj: Shutterstock®

Balenie rúžu je priesvitné, takže krásne vidíte vybraný odtieň. Vrchnák a rovnako aj názov výrobku sú čierne. Po otvorení nájdete približne 1,5 cm aplikátor. Jeho vôňa je sladká, nie bežná oproti ostatným rúžom. Pripomínala mi sladký orieškovo-vanilkový krém. Množstvo tohto rúžu je 8 ml a keďže pri nanášaní ho stačí naozaj len malé množstvo, vydrží vám dlho.

 

Konzistencia rúžu je tekutá, povedala by som, že krémovitejšia a naozaj jemná. Farba je dostatočne intenzívna a už jedna vrstva rúžu zafarbila pokožku pier tak, že boli krásne. Po nanesení rúž úplne nevyschne, preto ostáva jemne lesklý. To je asi jediná z mojich výhrad voči tomuto rúžu, pretože aj keď je bez trblietok a nie je vyslovene lesklý, nie je ani matný tak, ako sme zvyknuté u matných rúžov. 

 

Testovali sme tiež: TEST: MAYBELLINE - SuperStay Better skin

TEST: MAYBELLINE - Color Sensational Vivid Matte Liquid rúž

Zdroj: Shutterstock®

Rúž vydržal dlhšie, než som predpokladala. Zanechal si pekný vzhľad aj po pití vody.  No po jedle sa však zmazal, ako väčšina rúžov. Síce nie je označený za dlhotrvajúci, no aj napriek tomu by som jeho trvácnosť hodnotila ako stredne dlhú. Z pier sa zmazával postupne. 

 

Odtieň, ktorý som testovala, je broskyňovo-ružovej farby a hodí sa skôr k svetlejšej pokožke. Keďže mám úzke pery, tento rúž ich mierne opticky zväčšil a jeho farba im dodala šmrnc.

 

Testovali sme tiež: TEST: Maybelline – BROWsatin – duo ceruzka na obočie

TEST: MAYBELLINE - Color Sensational Vivid Matte Liquid rúž

Zdroj: Shutterstock®

Mám suché pery a hydratovať ich je naozaj ťažké. Preto sa matným rúžom vyhýbam, keďže zvýrazňujú nie práve vábnu podobu suchých pier. Pri tomto rúži som si však dala záležať a pery som pred jeho nanesením pretrela balzamom, ktorý som chvíľu nechala pôsobiť.

 

Rúž sa nanáša úplne ľahko, čo zaručuje jeho tekutá až krémová konzistencia. Avšak je potrebné si dávať pozor na kontúry pier a neprehnať to. Farba rúžu, ktorý som testovala, mi sadla a dostala som aj pár komplimentov, keďže bežne rúže nenosievam. Rúž je vhodný aj do chladnejšieho počasia, keďže pery nevysušuje a ostávajú tak výrazné a vláčne. Tento rúž si ako jeden z mála matných u mňa našiel svoje stále miesto.

 

Testovali sme tiež: TEST: Maybelline - FALSIES PUSH UP DRAMA

 

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

7 komentárov
tofica

tofica

07.01.2017 12:44

Zn. Maybelline mám veľmi rada , a tento rúž určite vyskúšam ..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

07.01.2017 20:02

veľmi pekný odtieň

Vaše meno:

simona v.

simona v.

09.01.2017 22:23

v tomto obdobi sa velmi hodi :)

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

10.01.2017 15:52

Velmi pekny jemny odtien :)

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

22.01.2017 13:22

Už len nabehnúť do drogérky :)

Vaše meno:

Mária Frnová

Mária Frnová

26.01.2017 11:29

rúže Maybelline sú môj favorit

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.09.2017 13:07

vyzerá super

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE